لوگو و پوستر فیلم «انزوا» با طرحی از علی فرآورده رونمایی شد

تهران- ایرنا- لوگو به همراه پوستر فیلم سینمایی «انزوا» اولین ساخته بلند سینمایی مرتضی علی عباس میرزایی با طرحی از علی فرآورده رونمایی شد.

به گزارش روز چهارشنبه خبرنگار فرهنگی ایرنا، فیلم سینمایی «انزوا» اولین ساخته بلند سینمایی مرتضی علی عباس میرزایی محسوب می شود و تهیه کنندگی این فیلم را پیمان جعفری برعهده دارد.
«انزوا» این روزها مراحل پایانی فنی خود برای نمایش در سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر را پشت سر می گذارد.
به تازگی لوگو به همراه پوستر «انزوا» توسط علی فرآورده طراحی و رونمایی شده است. فرآورده تاکنون طراحی پوستر فیلم های سینمایی «بادیگارد» و «ویلایی ها» را بر عهده داشته است.
او در بیست و نهمین جشنواره فیلم فجر سیمرغ بلورین بهترین پوستر را برای طراحی پوستر فیلم سینمایی «ملک سلیمان» از آن خود کرد.
اولین نمایش «انزوا» در بخش مسابقه سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر خواهد بود.
امیرعلی دانایی، نادر فلاح، علی استادی، سیامک صفری، بهنوش بختیاری، اندیشه فولادوند، شقایق فراهانی، جمشید هاشم پور، همایون ارشادی، مهران رجبی، لیندا کیانی، امید روحانی، وحید نفر و با معرفی لعیا عباس میرزایی در فیلم سینمایی «انزوا» به ایفای نقش پرداخته اند.
سایر بازیگران این فیلم پُر بازیگر زهرا حقانی، فرشاد بیات، جمشید بهادری، سعید مظفریان، ماشاالله ملکی، سمانه اسماعیلی، کوروش ملکی، علیرضا مهران، محمد بیات، عطاالله مقدسی، امیر پاسبان، مهدی امین لاری، حسن حیدرزاده، مهدی احمدی، افشین بیاناتی، سهراب دادگستر و ... هستند.
در خلاصه داستان «انزوا» به قلم احمد رفیع زاده و مرتضی علی عباس میرزایی آمده است: زهره در راه منزل احساس می کند کسی او را تعقیب می کند. او فرار می کند و همین عامل باعث می شود تا او در یک سانحه ی تصادف فوت کند. پروز همسر زهره بعد از 6 سال، برای اولین بار، با ضمانت رییس زندان به مدت 72 ساعت به مرخصی می رود تا زهره را دفن کرده و در مراسمش شرکت کند. اما او دغدغه اش چیز دیگری ست...
فراهنگ**9246**1027** خبرنگار: علیرضا مرادی** انتشار دهنده: جواد دهقانی

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال