سرمربی تیم والیبال نشسته گلستان:

صنعت نفت تیم قدرتمندی است، انتظار برد از بازیکنان جوانم نداشتم

گنبدکاووس - ایرنا - سرمربی تیم والیبال نشسته روانکارهای گلستان پس از برد سه بر یک مقابل مهمان آبادانی خود از عملکرد خوب بازیکنان جوان تیمش تمجید کرد و گفت: انتظار برد مقابل تیم قدرتمند صنعت نفت را نداشتم.

فرشید عاشوری، شامگاه پنجشنبه پس از پایان بازی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، اظهار داشت: تیم صنعت نفت آبادان با جذب چهار بازیکن تهرانی که یکی از آنان ملی پوش است، بازی خوبی به نمایش گذاشت.
وی گفت: تمام بازیکنان تیم روانکارهای گلستان اهل گنبدکاووس بوده که 85 درصد آنان نیز جوان هستند و امروز واقعا بازی بسیار خوبی از خود در مقابل تیم قدرتمند آبادان به نمایش گذاشتند.
عاشوری که خود سال های عضو تیم ملی والیبال نشسته کشور است، اضافه کرد: هدف ما معرفی چند بازیکن جوان به تیم ملی است.
وی با قدردانی از حمایت های مدیرعامل باشگاه روانکارهای گلستان، درخصوص داوری بازی نیز گفت: تیم داوری خوب قضاوت کرد و اعتراضی نداشتیم زیرا ابراهیم فیروزی از بهترین داوران ایران و بین الملل است.

*** سرمربی تیم صنعت نفت آبادان : بازی خوب بود اما داوری مقداری ناعادلانه بود
سرمربی تیم والیبال نشسته صنعت نفت آبادان نیز درپایان بازی که تیمش سه بر یک مغلوب تیم روانکارهای گلستان شد، در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، با خوب توصیف کردن بازی هر دو تیم گفت: امروز بازی با کیفیتی از هر دو تیم شاهد بودیم.
بهزاد بوعلی افزود: با وجود بازی خوب دو تیم اما داوری بازی مقداری ناعادلانه بود و در برخی صحنه ها ضعیف عمل کرد با این حال به تیم روانکارهای گلستان بایت این پیروزی تبریک می گویم.
وی گفت: تیم صنعت نفت آبادان هم اکنون با دو برد و پنج باخت در رده پنجم جدول هفت تیمی مسابقات لیگ برتر قرار دارد.
به گزارش ایرنا، بازی دو تیم روانکارهای گلستان و صنعت نفت آبادان از هفته هفتم مسابقات لیگ برتر والیبال نشسته مردان کشور عصر پنجشنبه در گنبدکاووس برگزار شد که تیم روانکارهای گلستان با نتیجه سه بر یک مهمان خود را با شکست بدرقه کرد.
شهرستان گنبدکاووس با 360 هزار نفر جمعیت درشرق استان گلستان واقع است.
/3039/1860
خبرنگار : علی لکزانوری ** انتشار دهنده: تاج محمد شیری

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال