سارق محتویات داخل خودروهای پراید درخمین دستگیر شد

خمین - ایرنا - فرمانده انتظامی خمین گفت: سارق حرفه ای محتویات داخل خودروهای پراید در این شهرستان به چنگال قانون گرفتار آمد.

به گزارش روز پنجشنبه پایگاه خبری پلیس، سرهنگ محمد علی گودرزی افزود: بر اساس تماس های مردمی با مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر وقوع چندین فقره سرقت داخل خودرو در خمین،این موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.
وی اظهار کرد: در بررسی های تخصصی انجام شده مشخص شد که سرفت ها تنها از خودروهای پرایدی انجام می شود که دارای ضریب ایمنی پایین است.
این مقام انتظامی اضافه کرد:‌ با برنامه ریزی انجام شده پلیس، ماموران کلانتری 11 شهرستان موفق شدند سارقی حرفه ای را در این خصوص شناسایی و دستگیر کنند.
سرهنگ گودرزی تصریح کرد: متهم دستگیر شده به پنج فقره سرقت محتویات خودرو در این شهرستان اعتراف کرده است.
فرمانده انتظامی خمین افزود: ‌متهم در اعترافاتش مطرح کرده است که خودروهای پرایدی که در مناطق تاریک و خلوت پارک بودو لوازم ایمنی لازم را نداشت انتخاب می کرد و با باز کردن درب خودرو اقدام به سرقت محتویات داخل آن می کرد.
سرهنگ گودرزی با اشاره به ارجاع پرونده متهم به دستگاه قضایی به شهروندان توصیه کرد: با نصب قفل ایمنی و نصب دزدگیر ضریب ایمنی وسیله نقلیه خود را افزایش دهند و در صورت مشاهده هر مورد مشکوک، موضوع را با شماره 110 عنوان کنند.
شهرستان خمین از توابع استان مرکزی 110 هزار نفر جمعیت و در فاصله 61 کیلومتری اراک قرار دارد.
7277/6013/خبرنگار: افسانه آروند***انتشار دهنده:مژگان حیدری

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال