کشف بیش از 3 میلیون نخ سیگار قاچاق در آبادان

آبادان - ایرنا - ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز فرماندهی انتظامی شهرستان آبادان در عملیاتی، 334 کارتن سیگار قاچاق به میزان 3 میلیون و 345 هزار 200 نخ سیگار کشف و ضبط کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان آبادان از کشف یک محموله بزرگ سیگار قاچاق در این شهرستان که در یک خانه انبار شده بود، خبر داد.
به گزارش روز پنجشنبه ایرنا از فرمادهی انتظامی شهرستان آبادان، سرهنگ سیدمحسن تقی زاده گفت:ماموران پلیس در راستای طرح مبارزه با کالای قاچاق تحقیقات فنی خود را آغاز کردند و متوجه شدند فردی اقدام به فروش و نگهداری سیگار قاچاق در منطقه ذوالفقاری می کند.
وی افزود:تیمی از ماموران پلیس آگاهی پس از بررسی موضوع و زیر نظر قرار دادن محل نگهداری سیگارهای خارجی و قاچاق، با هماهنگی معاون دادستان آبادان مجوز ورود به خانه نگهداری سیگارهای قاچاق صادر شد.
وی اضافه کرد:ماموران پس از ورود به خانه، 334 کارتن سیگار خارجی به تعداد 3 میلیون و 345 هزار 200 نخ سیگار قاچاق کشف و ضبط کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان آبادان گفت:در این پرونده، دو متهم دستگیر شدند و برای تحقیقات بیشتر در اختیار مقاوم قضایی قرار گرفتند.
وی در پایان گفت:ماموران پلیس آبادان در سال 'اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل' باهمت مضاعف وتلاش خستگی ناپذیر مبارزه باپدیده شوم قاچاق را در دستور کار قرار داده اند.
برنج ، چای ، انواع شربت ها ، لوازم خانگی و الکترونیکی، لاستیک و باتری خودرو از مهم ترین اقلام قاچاق در استان خوزستان است که اغلب در کشورهای حوزه خلیج فارس بارگیری و به صورت غیرقانونی وارد استان می شود.
6125 دریافت کننده خبر و منتشر کننده:سیدبهادر حسینی
کانال خبری ایرنا خوزستان:irnaahvaz@
برای دریافت لحظه به لحظه اخبار استان خوزستان به کانال http://www.telegram.me/irnaahvaz بپیوندید.

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال