پوشش 95 درصد بانوان شاغل در دستگاه های اجرایی مطلوب است

شهرکرد - ایرنا - جانشین بازرسی ستاد مرکزی صیانت از حقوق شهروندی و رعایت حریم امنیت عمومی وزارت کشور گفت: پوشش 95 درصد از بانوان شاغل در دستگاه های اجرایی کشور مطلوب است.

به گزارش ایرنا، علی ملا زاده روز پنجشنبه در ستاد صیانت از حقوق شهروندی و رعایت حریم امنیت عمومی چهارمحال و بختیاری تاکید کرد: البته تلاش های فراوانی برای ارتقای این وضعیت و رسیدن به وضعیت مطلوب 100 درصدی در دستور کار قرار دارد.
وی افزود: وضعیت صیانت از حقوق شهروندی و رعایت حریم امنیت عمومی در دولت یازدهم ارتقای چشمگیری داشته است.
ملازاده تصریح کرد: البته هنوز با نقطه مطلوب فاصله داریم و برای ارتقای این وضعیت برنامه های زیادی در دستور کار ستاد صیانت از حقوق شهروندی و رعایت حریم امنیت عمومی کشور قرار گرفته است.
وی یادآور شد: تقویت زیرساخت های فرهنگی نقش مهم و مستقیمی با وضعیت پوشش، عفاف و حجاب در جامعه دارد.
جانشین بازرسی ستاد مرکزی صیانت از حقوق شهروندی و رعایت حریم امنیت عمومی وزارت کشور اظهار کرد: آموزش حقوق شهروندی و تحقق دولت الکترونیک از مهمترین راه های ارتقای شاخص های توسعه ای در این حوزه محسوب می شود.
وی گفت: آموزش تخلفات اداری به کارمندان دستگاه های اجرایی می تواند در کاهش وقوع تخلفات اداری و افزایش رضایتمندی عمومی موثر باشد.
ملازاده تاکید کرد: کاهش آسیب های اجتماعی، افزایش رضایتمندی عمومی، رعایت حقوق شهروندی و ارتقای حریم امنیت عمومی از مهمترین برنامه های فرهنگی در دولت یازدهم محسوب می شود.
ستاد صیانت از حقوق شهروندی و رعایت حریم امنیت عمومی چهارمحال و بختیاری از فعال ترین ستادهای کشور است.
مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری چهارمحال و بختیاری نیز در این نشست گفت: پارسال 303 دستگاه اجرایی استانی و شهرستانی در این استان ارزیابی شد که از این تعداد 65 دستگاه استانی و 238 اداره شهرستانی است.
زهرا حبیبی آلیکوهی تاکید کرد: 40 بازرس یکهزار و 706 نفر ساعت بازرسی طی این مدت انجام داده اند.
وی تصریح کرد: براساس این بازرسی ها ادارات کل بیمه سلامت، منابع طبیعی و آبخیزداری و آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری در بین دستگاه های اجرایی بالای 50 نفر اول تا سوم شدند.
وی یادآور شد: بر این اساس اداره کل استاندارد و تحقیقات صنعتی، جمعیت هلال احمر و سازمان تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری در بین دستگاه های اجرایی زیر 50 نفر به ترتیب رتبه یکم تا سوم را به دست آوردند.
در این نشست از دستگاه های برتر در حوزه صیانت از حقوق شهروندی و حریم امنیت عمومی چهارمحال و بختیاری تقدیر شد.
خبرنگار: وحید رئیسی دهکردی**انتشاردهنده: جهانبخش صفری دهکردی
7362/6021

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال