فرماندار سقز:

خبرنگاران با انعکاس عملکرد نظام ، حق انقلاب و خون شهدا را ادا کنند

سنندج-ایرنا- فرماندار سقز با بیان اینکه انقلاب ایران اسلامی، درختی تنومند است که باید از آن حفاظت و حراست کرد، گفت: اصحاب رسانه و خبرنگاران با انعکاس درست و صحیح اخبار عملکرد نظام در کردستان، حق انقلاب و خون شهدا را ادا کنند.

به گزارش خبرنگار ایرنا، علی اکبر ورمقانی روز پنجشنبه در جلسه برنامه ریزی و هماهنگی برگزاری برنامه های دهه فجر در فرمانداری سقز خطاب به 12 مسئول کمیته های گرامیداشت دهه فجر این شهرستان افزود: باید مسئولان زمینه سازی برای حضور فعال و موثر خبرنگاران در برنامه های را فراهم کنند.
وی اضافه کرد: اطلاع رسانی و پوشش خبری مناسب برنامه ها توسط رسانه های جمعی و بهره گیری از ظرفیت نخبگان به منظور نشر مقاله ها با موضوع انقلاب اسلامی در مطبوعات نیز باید به جد در دستور کار مسئولان اداره ها، نهادها و به ویژه سازمان های فرهنگی شهرستان باشد.
او با اشاره به سیاست های و خط مشی های محتوایی مراسم دهه فجر در سال جاری ، ادامه داد: بصیرت افزایی، امید آفرینی، دشمن شناسی، وحدت و همبستگی، خودباوری، اقتصاد مقاومتی و اقدام و عمل از رویکردها و محورهای فرهنگی تبلیغی دهه فجر است.
وی اظهار داشت: برای برگزاری هر چه باشکوه برنامه ها و مراسم دهه فجر در شهرستان سقز، کمیته های برنامه ریزی، ارزیابی وپشتیبانی، عمران، بسیج، ایثارگران، تشکل های مردمی و تبلیغات محیطی، اطلاع رسانی، قرآن، فرهنگی، تبلیغی، مساجد و هیات های مذهبی و مستند سازی، همیاری، دانش آموزی، دانشجویی، جوانان و ورزش، بانوان و روستایی تشکیل شده است.
ورمقانی در ادامه با گرامیداشت دهه فجر اظهار داشت: وجود رهبری فرزانه و آگاه، مردمی هوشیار و بصیر و وحدت کلمه، رمز پیروزی انقلاب اسلامی ایران بود.
از 12بهمن ماه سالروز بازگشت حضرت امام خمینی(ره) در سال 57 تا 22 بهمن ماه که انقلاب به پیروزی رسید، به نام دهه فجر نامگذاری شده است.
سقز در 190 کیلومتری شمال غربی سنندج واقع شده است.
7249/1904
**خبرنگار:ابراهیم محمدحسینی/**انتشار دهنده: مسعود احمدی

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال