برگزاری مجلس بزرگداشت ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی در سروآباد

سنندج- ایرنا- مجلس بزرگداشت ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام روز پنجشنبه در سروآباد برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، در این مراسم که در مسجد جامع شهر سروآباد برگزار شد، فرماندار، امامان جمعه، مسئولین شهرستانی و اقشار مختلف مردم این شهرستان حضور داشتند و با قرائت فاتحه، یاد و خاطره یار دیرین امام (ر) و مقام معظم رهبری را گرامی داشتند.
فرماندار سروآباد در حاشیه این مراسم در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، با تسلیت ارتحال رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت اظهار کرد: آیت الله هاشمی رفسنجانی یار دیرین امام (ره) و مقام معظم رهبری و از ستون های اصلی نظام و انقلاب اسلامی بود.
علی مفاخری ادامه داد: ایشان همواره در طول تاریخ پربار انقلاب اسلامی در هر کجا و هر مسئولیتی که داشته، باعث صلابت نظام و انقلاب اسلامی و مایه دلگرمی بوده است.
وی اضافه کرد: آیت الله هاشمی رفسنجانی زحمات و تلاش های بسیاری برای نظام و انقلاب اسلامی کشید و در نزد ملت ایران چهره ای محبوب و به یادماندنی است.
امام جمعه شهرستان سروآباد نیز در این مراسم با تسلیت رحلت آیت الله هاشمی رفسنجانی اظهار کرد: ایشان یار دیرین رهبری و از اصحاب اصلی انقلاب اسلامی بود که فرامین و دستورات امام (ره) و رهبر معظم انقلاب را کامل انجام داد.
ماموستا سید احمد سجادی ادامه داد: ملت ایران راه این مرد بزرگ تاریخ انقلاب را ادامه می دهند و به عنوان پاسدار واقعی نظام و انقلاب اجازه نخواهند داد این انقلاب به دست بیگانگان بیفتد.
امام جمعه موقت شهرستان سروآباد نیز در ادامه با تسلیت رحلت رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: آیت الله هاشمی رفسنجانی همسنگر دیرین، یار و یاور رهبر کبیر انقلاب اسلامی و رهبر معظم انقلاب و مایه افتخار و عزت نظام بود.
ماموستا سید عبدالقادر حسینی ادامه داد: مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی شخصیت برجسته انقلاب اسلامی، سیاست مدار قوی نظام و الگویی برای جوانان و نسل آینده در راه حفظ انقلاب است.
بخشدار مرکزی شهرستان سروآباد نیز در حاشیه این مراسم در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی یار و یاور امام و رهبری و پرچمدار گفتمان اعتدال در کشور بود.
سید عطا حسینی ادامه داد: این شخصیت بزرگ کشور نماد وحدت، اعتدال و میانه رویی در کشور بود و همواره در راه حفظ نظام و انقلاب اسلامی و در مسیر رهبری گام بر می داشت.
شهرستان سروآباد در 90 کیلومتری سنندج مرکز استان کردستان واقع شده است.
7354/6108
**خبرنگار: فرزاد آداک/ **انتشار دهنده: امید بهمنی

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال