امام جمعه کوثر

حضور پرشور مردم در آیین وداع با آیت الله هاشمی رفسنجانی نماد وحدت است

اردبیل - ایرنا - امام جمعه کوثر گفت: حضور گسترده مردم ایران در مراسم تشییع پیکر آیت الله هاشمی نماد و نشان وحدت دولت و مردم است.

به گزارش ایرنا ، حجت الاسلام عسگر بیگی روز پنجشنبه در آیین بزرگداشت مرحوم آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی در کوثر افزود: آیت الله هاشمی رفسنجانی تنها یک سیاستمدار محبوب نیست بلکه یار ولی فقیه و عالمی بزرگ بود.
وی همچنین از حضور گسترده مردم شهرستان کوثر در مجلس ارتحال آن مرحوم قدردانی کرد.
وی گفت: هاشمی متعلق به نظام است و دشمنان بدانند ملت ایران اجازه نخواهند داد با تظاهر به دوستی با هاشمی به اهداف هاشمی که همان اعتدال و وحدت بود ضربه بزنند.
وی تشریح کرد: این عالم مجاهد مردی برای زمان های سخت و تعلیم های راهبردی بود، آن گونه که نقش او در مبارزات 15 خرداد 42 و پیروزی انقلاب اسلامی کم‌نظیر و در برپایی نظام اسلامی محوری حائز اهمیت و درخشان بود.
امام جمعه کوثر تشریح کرد: این شخصیت برجسته در دوران نمایندگی و ریاست مجلس شورای اسلامی ، ریاست جمهوری در دوران دولت سازندگی و همچنین در مجمع تشخیص مصلحت نظام خدمات ارزنده‌ای را برای نظام جمهوری اسلامی ایران داشت.
در این آیین که از سوی امام جمعه ، فرماندار و ادارات شهرستان کوثر برگزار شد اقشار مختلف مردم ، کسبه و بازاریان شرکت داشتند.
شهرستان کوثر به مرکزیت شهر گیوی در 85 کیلومتری جنوب اردبیل قرار دارد.
خبرنگار: عارف اسماعیل زاده ** انتشار دهنده: گیتی طالبی
7123/6018

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال