تخفیف 50 درصدی البسه در نمایشگاه مد و لباس ایرانی اسلامی تسنیم

تهران- ایرنا- مدیرکل امور زنان شهرداری تهران گفت: کلیه کالاهای ارائه شده در پنجمین جشنواره و نمایشگاه مد و لباس ایرانی اسلامی با تخفیف 30 تا 50 درصدی عرضه می شود.

الهه عطایی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه در پنجمین جشنواره مد و لباس تسنیم برای نخستین بار مدل های برگزیده که توسط هیات داوران انتخاب شده اند به تعداد قابل توجهی تولید و به فروش می رسد افزود: قیمت های این نمایشگاه براساس تعرفه های انجمن پوشاک کشور تعیین شده و پس از آن تخفیف 30 تا 50 درصدی را برای البسه انتخاب کردیم.
وی اظهار کرد: تلاش شده این دوره از نمایشگاه از نظر بصری و زیبایی شناختی متفاوت تر از دوره های گذشته برگزار شود که این مسأله با بازدید از نمایشگاه قابل رؤیت است.
عطایی با بیان اینکه در این نمایشگاه از مراکز مهارت آموزی کوثر زنان سرپرست خانوار دعوت شده خاطرنشان کرد: تولید و دوخت آثار برگزیده توسط زنان سرپرست خانوار انجام شده و این زنان در کنار 80 تولیدکننده بزرگ و مطرح حوزه برند زنانه حاضر در این نمایشگاه، مشغول به فعالیت هستند.
وی با اشاره به حضور برندهای معروف و شناخته شده در حوزه حجاب در این نمایشگاه گفت: در پنجمین نمایشگاه مد و لباس تسنیم شاهد رشد 60 درصدی آثار ارسالی به دبیرخانه جشنواره بودیم و این امر نشان می دهد جشنواره تسنیم توانسته جایگاهی در میان مردم پیدا کند.
مدیرکل امور زنان شهرداری تهران با اشاره به اینکه در این دوره از نمایشگاه تلاش شده تا ذائقه و نظر اکثریت زنان در حوزه مد و پوشش اسلامی دیده شود افزود: خوشبختانه در این نمایشگاه شرایطی ایجاد شده تا هر یک از بازدیدکنندگان با سلایق گوناگون بتوانند با رضایت مندی نمایشگاه را ترک کنند.
پنجمین جشنواره مد و لباس تسنیم از 22 تا ٢٩ دی ماه جاری در محل نمایشگاه های دائمی شهرداری تهران در بوستان گفت و گو برگزار می شود.
خبرنگار: عاطفه نژادسالاری - انتشاردهنده: محمد آجورلو
تهرام/9353//1348

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال