برگزاری پیش همایش ملی حقوق سبز در گرگان

گرگان - ایرنا- پیش همایش ملی حقوق سبز روز پنجشنبه با حضور معاون محیط زیست کشور، قضات، کارکنان دستگاه قضایی و محیط زیست استان گلستان در گرگان برگزار شد.

به گزارش ایرنا این همایش با همت ﺑﺴﯿﺞ ﺣﻘﻮﻗﺪﺍﻧﺎﻥ ﮔﻠﺴﺘﺎﻥ، ﻫﻤﮑﺎﺭﯼ ﺩﺍﺩﮔﺴﺘﺮﯼ ﻭ ﺩﺳﺘﮕﺎه های ﺍﺟﺮﺍیی و ﺩﺍﻧﺸﮕﺎﻩ ﻫﺎﯼ ﺍﺳﺘﺎﻥ و به عنوان پیش در آمد نشست عصر امروز همایش ملی حقوق سبز برگزار شد.
همایش ملی حقوق سبز به همت نهادهای هم سو با محیط زیست و منابع طبیعی و مراکز علمی مرتبط و با حضور جمعی از صاحبنظران و حقوق‌دانان در سالن آمفی تئاتر اداره کل محیط زیست گلستان در گرگان برگزار خواهد شد.
همایش ملی حقوق سبز با تاکید بر چالش های زیست محیطی مناطق شمالی کشور برگزار و اعضای کمیته علمی این همایش را استادیاران دانشگاه های برجسته کشور همچون تهران، فردوسی، مشهد، شهید بهشتی، خوارزمی و علامه طباطبایی تشکیل می دهند که مقالات رسیده را داوری خواهند کرد.
از مهمترین برنامه های پیش بینی شده برای این همایش می توان به سخنرانی دکتر میر شهروز شافع استادیار گروه حقوق و بین المللی دانشگاه شهید بهشتی و دکتر پروین فرشچی معاون محیط زیست دریایی سازمان حفاظت محیط زیست کشور اشاره کرد
از مهمترین محورهای این همایش 'حقوق محیط زیست و حقوق عمومی، محیط زیست و حقوق کیفری، محیط زیست و حقوق بین المللی و محیط زیست' است.
7333/1648
* انتشار : پری سالارنیا

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال