پنجره واحد مانع از طولانی شدن زمان پاسخ به استعلام های سرمایه گذاری است

گرگان - ایرنا - مدیر کل امور اقتصاد و دارائی استان گلستان گفت: برای رفع مشکل طولانی بودن روند و زمان پاسخ به استعلام های سرمایه گذاران در بخش ها و ادارات مختلف، پنجره واحد سرمایه گذاری در استان تشکیل شد.

به گزارش روزپنجشنبه ایرنا داود طبرسا در جلسه بازنگری و عملیاتی کردن سامانه الکترونیکی پنجره واحد سرمایه گذاری گلستان افزود: طولانی شدن پاسخ به استعلام ها در بسیاری از موارد باعث می شود که سرمایه گذاران از پیگیری خسته شده و میل و رغبتی به سرمایه گذاری در استان نداشته باشند و دیگر استان ها را انتخاب کنند.
به گفته وی؛ این موضوع باعث شد که نرم افزار سرمایه گذاری پنجره واحد با رویکرد جذب و ماندگاری سرمایه گذار و همچنین شتاب و آسان سازی در امور استعلام ها و بخش های مختلف تشکیل شود و در این راستا نشست های تخصصی و کارشناسی برگزار و کارشناسان و متصدیان امور سرمایه گذاری در ادارات آموزش های لازم را دریافت کرده اند.
وی ادامه داد که این نرم افزار به سرمایه گذار امکان می دهد که مراحل اخذ مجوز، زمان رسیدگی به استعلام و سایر درخواست ها را از طریق مدیریت سرمایه گذاری و مدیریت راهبردی سرمایه گذاری استان رصد و پیگیری کند.
طبرسا گفت: همچنین پنجره واحد باعث تشکیل بانک اطلاعاتی از سرمایه گذاران و حوزه های سرمایه گذاری می شود.
3014/1648
خبرنگار: مجید میهن دوست ** انتشار : پری سالارنیا

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال