شرکت توسعه و عمران شهرستان تیران و کرون تاسیس می شود

تیران و کرون، اصفهان - ایرنا - فرماندار تیران و کرون از تاسیس شرکت توسعه و عمران در این شهرستان خبرداد.

علی رحمانی روز پنجشنبه در گفت وگو با ایرنا افزود: به منظور جلب مشارکت سرمایه گذاران، جامعه مهندسان و اقتصادی و اجرای پروژه های بزرگ در شهرستان تیران و کرون شرکت توسعه و عمران این شهرستان تاسیس می شود.
وی بیان کرد: تاسیس این شرکت از سال های گذشته پیگیری شده اما تاکنون به سرانجام نرسیده که برای آغاز فعالیت این مجموعه خدماتی، عمرانی و اقتصادی کارشناسان فنی و مهندسان عمران و افراد دارای سابقه فعالیت شرکت های بزرگ باید همکاری کنند.
فرماندار تیران و کرون ادامه داد: موفقیت این شرکت نیازمند بهره گیری از ظرفیت های علمی و اجرایی با سواد و متخصص شهرستان در هیئت موسسه و بدنه اجرایی آن است و مردم نیز برای این شرکت سرمایه گذاری و سهام بخرند.
وی با اشاره به اینکه عدم بهره گیری از ظرفیت های توانمند در این شرکت را مهمترین چالش پیش روی این عرصه دانست و تصریح کرد: شرکت توسعه عمران شهرستان تیران و کرون مجری طرح های بزرگ اقتصادی شهرستان است و باید برای موفقیت آن از ظرفیت های علمی و تخصصی استفاده شود.
رحمانی با اشاره به اینکه پیگیری اجرای طرح های بزرگ خدماتی برای شهرستان در حال پیگیری است، گفت: طرح های بزرگی مانند احداث بیمارستان، شرکت های خدماتی، توسعه شهرسازی، مسکن سازی و مواردی از این قبیل در شهرستان تیران و کرون اجرایی می شود در این خصوص شرکت عمران بسیار نقش آفرین است و تاسیس این شرکت زیر ساخت اساسی برای اجرای چنین پروژه های مهمی است.
شهرستان تیران و کرون در 45 کیلومتری غرب اصفهان قرار دارد.
مهد/ 7153/ 6022 انتشار دهنده : عمادی

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال