امام جمعه میاندوآب:روح بلند و طبع آرام از آیت الله هاشمی شخصیتی فراملی ساخت

مهاباد- ایرنا- امام جمعه میاندوآب گفت: روح بلند و طبع آرام از آیت الله هاشمی شخصیتی فراملی ساخت.

به گزارش خبرنگار ایرنا، حجت الاسلام حمید حسن زاده روز چهارشنبه در مراسم بزرگداشت رییس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام، با بیان اینکه آیت الله هاشمی رفسنجانی در تمام مسئولیت های خود موفق عمل کرد و در برابر مشکلات بسیار صبور بود بیان کرد: ارتحال این مرد بزرگ ملت ایران را در غم و اندوه فرو برد.
وی اظهار کرد: از خصایص ممتاز آیت الله هاشمی رفسنجانی می توان به غیرقابل نفوذ بودن وی در برابر دشمنان و فداکاری در عرصه های مختلف به خصوص دوران شکل گیری انقلاب اسلامی و دوران دفاع مقدس اشاره کرد.
حجت الاسلام حسن زاده اظهار کرد: آیت الله هاشمی رفسنجانی یار و یاور دیرین امام و رهبری بودند و رفاقت دیرینه ای با رهبری داشتند.
وی با بیان اینکه همه باید رهرو و سرباز مقام عظمای ولایت و مقام معظم رهبری باشیم، گفت: آیت الله هاشمی رفسنجانی، هر گاه دشمن به دنبال تفرقه و دوگانگی بود با قاطعیت اعلام کردند که سرباز و رهرو رهبری هستند.
امام جمعه میاندوآب بیان کرد: انسان های بزرگ زندگی و مرگ آن ها وحدت بخش است و چه در دوران زندگی پربار آیت الله هاشمی و چه در هنگام رحلت و خاکسپاری شاهد ایجاد همدلی و هماهنگی بسیار خوبی در بین مردم و جریان های مختلف بودیم تا دشمنان بار دیگر اقتدار و اتحاد انقلاب اسلامی را به چشم ببینند.
حسن زاده با اشاره به حضور حماسی و پرشور در مراسم تشییع و بدرقه آیت الله هاشمی رفسنجانی گفت: این حضور میلیونی درس های زیادی برای دشمنان به همراه داشت از جمله اینکه نشان داد آنها قدرشناس خدمتگذاران راستین انقلاب و نظام هستند.
به گزارش ایرنا، حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی شامگاه یکشنبه 19 دی به علت عارضه قلبی در سن 82 سالگی دعوت حق را لبیک گفت و به دیار باقی شتافت.
شهرستان میاندوآب با بیش از 260 هزار نفر جمعیت در جنوب استان آذربایجان غربی واقع شده است.
مهمترین اخبار ایرنای کشور، آذربایجان غربی و مهاباد را به صورت لحظه به لحظه از کانال خبری تلگرام این رسانه به آدرسirna_newsmahabad@دریافت کنید.
3093 **انتشار دهنده: پیمان پاکزاد

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال