امام جمعه سابق بابلسر :

انقلاب و رهبری دو خط قرمز آیت الله هاشمی رفسنجانی بود

ساری- ایرنا- امام جمعه سابق بابلسر با تکریم زندگی پربار رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام ، گفت : آیت الله هاشمی رفسنجامی دو خط قرمز در زندگیش داشت که یکی انقلاب و دیگری رهبری بود.

حجت الاسلام علی اکبر طلابیان چهارشنبه شب در مراسم بزرگداشت آیت الله هاشمی رفسنجانی در مسجد جامع بابلسر ، افزود : دشمنان انقلاب همواره در صدد بودند که با دسیسه ها و توطئه های مختلف بین او و رهبری شکاف ایجاد کنند که به هیچ عنوان به این هدف شوم خود نرسیدند.
وی با تاکید بر این که عملکرد آیت الله هاشمی رفسنجانی در کشور ممتاز است ، گفت :
به هیچ عنوان نباید اجازه دهیم بگو مگوهای سیاسی به عملکرد بسیار درخشان هاشمی خدشه وارد کند.
او افزود : آیت الله هاشمی از روزی که خود را شناخت ، زندگیش را وقف این انقلاب و نظام کرد و با شجاعت مثال زدنی خود در مقابل نظام ستم شاهی ایستاده است.
طلابیان گفت : این مبارز انقلابی بیش از چهار سال را با بدترین نوع شکنجه های ساواک در زندان سپری کرد و توانست با اراده قوی خود در مقابل شکنجه های قرون وسطایی نظام ستم شاهی مقاومت کند.
وی افزود : آیت الله هاشمی توانست زندان را برای خود به یک فرصت تبدیل کند و دو کتاب نفیس تفسیر راهنما در 30 جلد و فرهنگ قرآن را در 27 جلد به رشته تحریر درآورد.
امام جمعه سابق بابلسر گفت : در طول انقلاب اسلامی هر کجایی که به آیت الله هاشمی رفسنجانی نیاز پیدا کردند ، او ورود یافت و عملکرد بسیار مثبتی از خود به یادگار گذاشت.
وی اضافه کرد : همه ما به یاد داریم که آغاز دوران ریاست جمهوری این مرد بزرگ ، کشور در چه جایگاهی قرار داشت و او توانست با کارهای زیرساختی مهم در بخش سد سازی و احداث کارخانه های مختلف، اقتصاد ایران را ارتقاء ببخشد.
او ادامه داد : آیت الله هاشمی هم در عرصه سیاسی و هم در عرصه علمی خدمات ارزشمندی را از خود به یادگار گذاشت.
طلابیان با اظهار این که آیت الله هاشمی از ارکان مهم انقلاب و نظام اسلامی بود ، اظهار داشت : در شرایط فعلی همه ما باید هوشیار باشیم تا دشمن نتواند در جامعه بذراختلاف را بپاشد.
خبرنگار : فریبرز سیفی ** انتشار دهنده : حسن فلاحتی
7343/1654

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال