فرماندار تکاب:

احترام به مردم و با مردم بودن از ویژگی‌های برجسته آیت الله هاشمی بود

مهاباد- ایرنا- فرماندار شهرستان تکاب گفت: احترام به مردم و با مردم بودن از ویژگی‌های بارز و برجسته مرحوم آیت الله هاشمی بود.

به گزارش ایرنا، ایرج ثقفی روز چهارشنبه در آئین گرامیداشت آیت الله رفسنجانی افزود: از دست دادن چنین مرد بزرگ و یار دیرینه ای برای اسلام، امام(ره)، انقلاب اسلامی، مقام معظم رهبری بسیار سخت و جانسوز است و ملت ایران را در غم و اندوه فرو برد.
وی اظهار کرد: آیت الله هاشمی در طول عمر با برکتشان همواره خدمتگزار انقلاب، مردم و در کنار امام و رهبر انقلاب بودند و همواره خود را در معرض رای مردم قرار دادند و در تمام پیروزی ها و شکست ها با احترام با مردم برخورد کردند.
ثقفی افزود: در انتخابات خبرگان رهبری رای اول مردم تهران را کسب کردند و تا اواخر عمر از سوی ملت ایران مورد عزت و احترام قرار گرفتند.
فرماندار تکاب اضافه کرد: ملت ایران در مراسم تشییع آیت الله هاشمی، علاقه و وفاداری خود به این مرد بزرگ را نشان دادند و ثابت کردند قدردان خدمات و زحمات ایشان هستند در واقع مراسم با شکوه تشییع پیکر آیت الله هاشمی نمایش اتحاد ملت ایران بود.
امام جمعه شهرستان تکاب نیز در این مراسم با تسلیت ارتحال جانکاه آیت الله هاشمی رفسنجانی به محضر مقام معظم رهبری و ملت ایران گفت: پس از پایان دوران دفاع مقدس که هیچ دولتمردی جرات اداره مملکت را در آن وضع نداشت، آیت الله هاشمی با خزانه خالی این موضوع خطیر را برعهده گرفتند و به سرمنزل مقصود رساندند.
حجت الاسلام عبدالله محمدی افزود: حضرت آیت الله هاشمی، عالم دست پرورده امام خمینی (ره) بودند و سالیان متمادی در راه اعتلای اسلام و آرمان‎های انقلاب اسلامی تلاش کردند.
وی با بیان اینکه مردم با عزت و افتخار آیت الله هاشمی را تشییع کردند اضافه کرد: دنیا دید که ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی چگونه از وفاداران امام و رهبری و زحمتکشان انقلاب اسلامی و کشور قدردانی می کنند.
مهمترین اخبار ایرنای کشور و آذربایجان غربی و مهاباد را به صورت لحظه به لحظه از کانال خبری تلگرام این رسانه به آدرسirna_newsmahabad@دریافت کنید.
7514/3093**خبرنگار: امیر خالق نژاد **انتشار دهنده: پیمان پاکزاد

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال