امام جمعه و استاندارزنجان از اقشار مختلف مردم جهت حضور درمراسم بزرگداشت آیت الله رفسنجانی دعوت کردند

زنجان - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان و استاندار زنجان از اقشار مختلف مردم جهت حضور در مراسم بزرگداشت آیت الله هاشمی رفسنجانی در حسینیه اعظم زنجان دعوت کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری زنجان، آیت الله علی خاتمی و اسدالله درویش امیری در اطلاعیه ای مشترک از اقشار مختلف مردم استان دعوت کردند به پاس قدردانی از یک عمر خدمت صادقانه و ایثارگرانه آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی برای اسلام، ایران و نظام مقدس جمهوری اسلامی در مراسم یادبود و بزرگداشت ایشان حضوری پرشور داشته باشند.
ایشان در این اطلاعیه ضمن برشمردن خدمات فراوان و مجاهدت‌های بی بدیل آیت الله هاشمی رفسنجانی در جریان مبارزات انقلابی علیه رژیم پهلوی، دوران دفاع مقدس و رویدادهای گوناگون پس از انقلاب تاکنون، از اقشار مختلف مردم استان زنجان جهت حضور پرشور در مراسم یادبود و بزرگداشت ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام و یاور امام و رهبری دعوت کردند.
ایشان همچنین بر ضرورت حضور گسترده مردم قدرشناس، فهیم و همیشه‌ درصحنه استان زنجان در مراسم یادبود این بزرگ‌مرد تاریخِ انقلاب و کشور تاکید نموده و تجلی حضور اقشار مختلف مردم را نماد بارز وحدت و همدلی در میان ملت انقلابی ایران برشمرده و در زمینه مأیوس کردن دشمنان انقلاب و نظام موثر دانستند.
گفتنی است بنابر اعلام ستاد برگزاری مراسم ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی در استان زنجان، این مراسم روز پنجشنبه 23 دی ماه از ساعت 14:30 الی 16:30 در حسینیه اعظم زنجان برگزار خواهد شد.
سخنران این مراسم حجت الاسلام والمسلمین سید رضا اکرمی، مشاور رییس جمهوری و مسئول فرهنگی نهاد ریاست جمهوری، عضو جامعه روحانیت مبارز تهران و از یاران آیت الله هاشمی رفسنجانی در دوران مبارزات انقلابی علیه رژیم ستم‌شاهی می باشد.
6085
دریافت کننده خبر: رویا رفیعی

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال