امام جمعه اسلام آبادغرب:

سراسر وجود آیت الله رفسنجانی عشق به امام و رهبری بود

کرمانشاه- ایرنا- امام جمعه اسلام آبادغرب گفت: سراسر وجود آیت الله رفسنجانی عشق به امام، انقلاب و رهبری بود به گونه ای بسیاری از تهمت ها را به جان خرید تا به نظام لطمه ای وارد نشود و بی شک پاداش این مجاهدت در نزد پروردگار محفوظ باقی خواهد ماند.

به گزارش خبرنگار ایرنا، حجت الاسلام والمسلمین سید امیر محمدی پور روز چهارشنبه در مراسم ترحیم آیت الله هاشمی رفسنجانی رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام افزود: افراد بزرگی چون آیت الله هاشمی به دلیل آثار ماندگار و میراث فکری که از خود به جای گذاشته اند حتی بعد از رفتنشان نیز بر جامعه موثرند و مطئنا یاد وی در میان ما زنده خواهد بود.
وی با اشاره به ابعاد مختلف شخصیتی ایشان ابراز داشت: به دلیل شناخت اکثریت جامعه از این چهره بزرگ به عنوان یک شخصیت سیاسی، سایر ابعاد ایشان ناشناخته مانده در حالیکه هاشمی یک مفسر بزرگ قرآن و مجتهد و فقیه کم نظیر بود که در میان علمای بزرگ نیز این امر مورد تایید است.
وی در پایان بیان داشت: این شخصیت بزرگ به سود هیچ جریانی قابل مصادره نیست و همانگونه که در دوران حیات خود منادی وحدت بود، روز گذشته نیز مراسم تشییع باشکوه ایشان اتحاد ملت ایران نشان داده شد و پس از مرگ نیز اشخاص و جریان های سیاسی باید با حفظ اتحاد و تبعیت از ولایت جای خالی ایشان را پر کنند
اسلام آبادغرب با 150 هزار نفر جمعیت در 55 کیلومتری غرب کرمانشاه قرار دارد.
8066/7459 خبرنگار:مهران محمدی ** انتشاردهنده:علی مولوی

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال