کشته شدن تمام اعضای یک خانواده عراقی در حمله تروریست های داعش

تهران – ایرنا – یک منبع امنیتی در استان نینوا روز چهارشنبه اعلام کرد که تمام اعضای یک خانواده عراقی در حمله راکتی تروریست های داعش به شمال موصل کشته شدند.

به گزارش پایگاه خبری شفق نیوز، منبع مذکور که خواست نامش فاش نشود افزود: تمام اعضای این خانواده 17 نفره عراقی که تعدادی از اعضای آن کودک و زن بودند، در حمله راکتی تروریست های داعش به منزلشان کشته شدند.
تروریست های داعش به مناطقی که نیروهای عراقی آزاد کرده اند حمله راکتی می کنند، که این اقدام تروریست ها تاکنون منجر به کشته و زخمی شدن شمار زیادی از شهروندان عراقی شده است.
نیروهای عراقی در ادامه پیشروی های خود در عملیات آزادسازی موصل 5 منطقه راهبردی را اشغال تروریست ها در شرق موصل آزاد کردند.
عملیات آزادسازی موصل در مهرماه با حضور حدود یک هزار نیروی عراقی، کرد و نیروهای مردمی شیعه آغاز شد. طی این مدت حدود یک سوم شهر موصل آزاد شده است.
یک فرمانده ارشد نیروهای ضد تروریسم عراق نیز امروز اعلام کرد که بیش از 80 درصد بخش شرقی موصل از اشغال گروه تروریستی داعش آزاد شده است.
بر همین اساس، طالب شقاطی فرمانده ارشد عراقی پیش بینی کرد که عملیات آزادسازی موصل از اشغال گروه تروریستی داعش ظرف سه ماه آینده یا کمتر به نتیجه خواهد رسید.
خاورم*9364*مترجم:محسن عزیزی** انتشار دهنده: محمد حسن دوستارگان

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال