منصوریان: تمرکز استقلال معطوف به جذب تیموریان است

تهران - ایرنا - سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران با تاکید براینکه تمرکز این باشگاه به جذب «آندرانیک تیموریان» معطوف شده است، گفت: «میثم مجیدی» و «امین حاج محمدی» را در اختیار باشگاه قرار دادم تا تیم جدید آنان مشخص شود.

به گزارش ایرنا، «علیرضا منصوریان» روز چهارشنبه در نشست خبری پیش از دیدار با نفت تهران در هفته شانزدهم لیگ برتر باشگاه های ایران ضمن تسلیت درگذشت «امیرحسین مرادی» بازیکن تیم امید نفت تهران، اظهار داشت: شرایط تمرینی خوبی در 10 روز گذشته داشته ایم و با حضور بازیکنان جوان و چند باتجربه به مصاف نفت تهران می رویم.
وی افزود: سرمای هوا و شرایط نامناسب زمین تمرین سبب شد تا «هرائر مگوئیان» و «جابر انصاری» مصدوم شوند و آنان را در اختیار نداریم.
منصوریان در مورد نقل و انتقالات استقلال، توضیح داد: «آرش افشین» پیش از این جدا شد و امروز نیز «میثم مجیدی» و «امین حاج محمدی» در اختیار باشگاه قرار گرفتند و فعلا خروجی دیگری نداریم.
وی در مورد ممنوع الخروج بودن 10 بازیکن استقلال، گفت: وقتی باشگاه نمی تواند به تعهدات مالی خود عمل کند، بازیکنان و مربیان پولی ندارند که به سازمان امور مالیاتی بدهند و بهتر است باشگاه ها و سازمان امور مالیاتی با یکدیگر توافق کنند.
سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران با مثالی از بوندسلیگای آلمان، گفت: در این کشور، طرف قرارداد سازمان امور مالیاتی، باشگاه هستند و بدون آنکه بازیکنان متوجه شوند، مالیات از خود باشگاه با توجه به رقم قرارداد دریافت می شود. بهتر است در ایران نیز این فضا باز شود، زیرا بازیکنی که یک میلیارد قرارداد دارد اگر خیلی باهوش باشد در نهایت و به سختی 300 میلیون تومان قرارداد خود را دریافت می کند.
منصوریان به سرمایه گذاری برخی شرکت ها در فوتبال اشاره کرد و گفت: افرادی که تمایل به سرمایه گذاری دارند باید ضمانت نامه بانکی ارائه دهند تا مشکلات مالیاتی آن ها بعد از قطع شدن همکاری، در باشگاه ها باقی نماند.
سرمربی تیم فوتبال استقلال در خصوص تمرین در ورزشگاه تختی گفت: از ناراحتی علی دایی با خبرم اما از مدت ها پیش به مدیرت باشگاه استقلال اعلام کردم به هر قیمتی شده در زمین اصلی ورزشگاه تختی تمرین کنیم که این مهم روز گذشته به مدت 45 دقیقه محقق شد.
وی در خصوص تجمع هفته گذشته هواداران معترض استقلال مقابل باشگاه، اظهار داشت: تصاویر هوادارانی که مقابل باشگاه تجمع کرده اند و آنهایی که تیم را حمایت می کنند، مغایر است و تاکید می کنم اکنون نیاز به آرامش داریم.
منصوریان در خصوص جذب تیموریان که مدتی است به دلیل مصدومیت در تیمش به میدان نمی رود، گفت: هر تیمی را بازیکنان با تجربه در دست می گیرند. زمانی که سرمربی نفت بودم، ایمان مبعلی میدان دار بود و در مواقع حساس تیم را کنترل می کرد.
منصوریان توضیح داد: نیاز داریم در کنار «امید ابراهیمی» بازیکن باتجربه ای قرار دهیم تا روند به تیم کمک کند. البته حضور تیموریان و همچنین «سردار جباروف» ازبسکتانی هنوز قعطی نشده است.
تیم های نفت و استقلال تهران از ساعت 16 و 35 دقیقه فردا (پنجشنبه) در ورزشگاه تختی تهران به مصاف هم می روند.
در حال حاضر نفت تهران با 23 امتیاز در رتبه پنجم جدول رده بندی قرار دارد و استقلال با 22 امتیاز، هفتم است.
ورزشی**3783**9029**1379
خبرنگار: مهدی موذن، انتشار دهنده: هادی افتخاری

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال