مجلس ترحیم آیت الله رفسنجانی در شهرکرد برگزار شد

شهرکرد-ایرنا- مجلس ترحیم و بزرگداشت آیت الله هاشمی رفسنجانی در شهرکرد روز چهارشنبه به صحنه ای از همگرایی و همدلی گروه های مختلف سیاسی چهارمحال و بختیاری تبدیل شد.

به گزارش ایرنا، در این آیین که از سوی نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد، استاندار و مجمع نمایندگان استان برگزار شد، اقشار مختلف مردم ،گروه های سیاسی و اجتماعی شرکت کردند.
این آیین که در محل مصلای امام خمینی(ره) شهرکرد برگزار شد،
گروه های سیاسی با دیدگاه های مختلف حضور داشتند و مردم از راههای شهرستان های 9گانه در این آیین شرکت کردند.
حجت الاسلام محمد علی نکونام نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد،در این آیین آیت الله هاشمی رفسنجانی را ثبات قدم در آرمان های انقلاب عنوان کرد و تاکید کرد: آیت الله هاشمی رفسنجانی اجازه نداد به انقلاب اسلامی ایران خدشه وارد شود.
قاسم سلیمانی دشتکی استاندار چهارمحال و بختیاری نیز گفت: آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی نماد مبارزه با استکبار و نماد حمایت از 'استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی' است.
علی کاظمی باباحیدری نماینده مردم شهرستان های اردل، فارسان ، کوهرنگ و کیار به نمایندگی از مجمع نمایندگان چهارمحال و بختیاری تاکید کرد: آیت الله هاشمی نماد صبوری بود و همواره بر آرمان های انقلاب اسلامی تاکید داشت.
به گزارش ایرنا، آیت الله هاشمی رفسنجانی یار دیرین امام و رهبری و رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام و عضو خبرگان رهبری عصر یکشنبه در بیمارستان تجریش بر اثر عارضه قلبی دارفانی را وداع گفت.
خبرنگار و انتشار دهنده: محمود رئیسی
2097

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال