تجلیل از آیت الله هاشمی پیش از بازی این هفته تیم فوتبال مس کرمان

کرمان - ایرنا - مدیر روابط عمومی باشگاه صنعت مس کرمان با اشاره به اینکه بازی روز جمعه مس کرمان به صورت زنده از شبکه استانی پخش می شود گفت: آیین بزرگداشت مجاهدت های آیت الله هاشمی رفسنجانی، پیش از بازی فوتبال مس کرمان و ایرانجوان بوشهر در ورزشگاه شهید باهنر کرمان برگزار می شود.

سعید قرایی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: برنامه های آیین تجلیل از آیت الله علی اکبر هاشمی رفسنجانی پیش از بازی فوتبال 2 تیم مس کرمان و ایرانجوان با یک دقیقه سکوت و اهدای گل به همراه ذکر فاتحه آغاز می شود.
وی اظهار کرد: پیش از آغاز این بازی بازیکنان تیم های فوتبال مس کرمان و ایرانجوان بوشهر نیز با پارچه مشکی و تمثال آیت الله هاشمی رفسنجانی وارد زمین می شوند.
وی بر آمادگی کامل تیم فوتبال مس کرمان در این بازی تاکید و اضافه کرد: این تیم هفته گذشته در شیراز مقابل فجر سپاسی این شهر به پیروزی رسید و توانست طلسم یک سال نبردن در خارج از خانه را بشکند.
مدیر روابط عمومی باشگاه صنعت مس کرمان با اشاره به اینکه اختلاف امتیاز مس کرمان با تیم چهارم جدول رده بندی جام آزادگان سه امتیاز است گفت: تیم فوتبال مس کرمان انگیزه بالایی برای نتیجه گرفتن از این بازی خانگی دارد و برای اینکه بتواند خود را به بالای جدول نزدیک کند باید ایرانجوان بوشهر را در کرمان شکست دهد.
وی تصریح کرد: طبق قرار باشگاه مس با صدا و سیما، بازی مس کرمان و ایرانجوان بوشهر از شبکه استانی کرمان به صورت مستقیم پخش می شود که این موضوع به حساسیت بازی می افزاید.
آیین تجلیل از آیت الله هاشمی رفسنجانی روز جمعه 24 دی، از ساعت 13 و 30 دقیقه و پیش از دیدار 2 تیم مس کرمان و ایرانجوان بوشهر، در ورزشگاه شهید باهنر کرمان برگزار می شود.
مس کرمان از 18 بازی، در لیگ دسته یک 26 امتیاز گرفته و در جایگاه هشتم جدول رده بندی قرار دارد و دیگر نماینده های استان کرمان گل گهر سیرجان با 32 امتیاز در جایگاه سوم و مس رفسنجان با 23 امتیاز، در رده یازدهم است.
آیت الله علی اکبر هاشمی رفسنجانی یکشنبه شب در سن 82 سالگی بر اثر عارضه قلبی در تهران دعوت حق را لبیک گفت و به ملکوت اعلی پیوست.
پیکر وی روز سه شنبه پس از اقامه نماز توسط رهبر معظم انقلاب اسلامی با حضور چشمگیر اقشار مختلف مردم و مسئولان از مقابل دانشگاه تهران تشییع و طی آیینی با شکوه در جوار امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران به خاک سپرده شد.
او یار دیرین امام و رهبری، عضو شورای انقلاب، جانشین امام خمینی (ره) به عنوان فرمانده کل قوا، فرمانده جنگ در دوران دفاع مقدس، 2 دوره رئیس جمهور، سه دوره رئیس مجلس شورای اسلامی و سال ها رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام بود و یکی از شخصیت های تاثیرگذار در تاریخ ایران و انقلاب اسلامی به شمار می رود.
خبرنگار: حامد سالاری ** انتشار دهنده: نجمه حسنی
7420/3029

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال