موحدی کرمانی: ملت ایران خدمات آیت الله هاشمی را از یاد نخواهد برد

تهران- ایرنا- دبیرکل جامعه روحانیت مبارز تهران، ایمان به خدا و ایستادگی در راه حق را مهمترین ویژگی رییس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام دانست و گفت: ملت ایران هرگز خدمات آیت الله هاشمی را از یاد نخواهد برد.

به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری، آیت الله محمد علی موحدی کرمانی روز چهارشنبه در مراسم بزرگداشت ترحیم آیت الله هاشمی رفسنجانی که از سوی حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در حسینیه امام خمینی (ره) برگزار شد، این مطلب را بیان کرد.
وی تاکید کرد: ملت قدرشناس ایران هرگز مبارزات آن یار دیرین امام و رهبری در مقابل طاغوت‌های زمان یعنی رژیم پهلوی و جبهه استکبار و همچنین خدمات و مسئولیت های او در مقاطع مختلفی مانند دفاع مقدس، مجلس شورای اسلامی، ریاست جمهوری و مجمع تشخیص مصلحت نظام را از یاد نخواهند برد.
امام جمعه موقت تهران با اشاره به مصلحت مهم حفظ انسجام ملی و حساسیت آن یار صمیمی انقلاب بر حفاظت از مصالح نظام، اضافه کرد: در نظام اسلامی، فصل‌الخطاب مقام معظم رهبری است و ایشان نیز همواره تاکید داشت که در مقام عمل، همگی باید رهرو و مطیع رهبری باشیم.
به گزارش ایرنا، آیت الله هاشمی رفسنجانی رییس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام شامگاه یکشنبه (19 دی) در سن 82 سالگی به دلیل عارضه قلبی دعوت حق را لبیک گفت.
پیکر آن مرحوم روز سه شنبه پس از اقامه نماز توسط رهبر معظم انقلاب اسلامی در دانشگاه تهران، به سوی حرم امام راحل(ره) تشییع و در جوار بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی به خاک سپرده شد.
سیام ** 9314**1429
تنظیم: داود توسلی**انتشار:محسن طاهرزاده

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال