سرمربی: تیم والیبال نشسته روانکاران گلستان نیازمند حمایت مالی مسئولان است

گرگان – ایرنا – سرمربی والیبال نشسته روانکاران گلستان از مسئولان خواست که برای رفع مشکلات مالی این تیم را حمایت کنند و گفت: بازیکنان ما در رقابت های لیگ برتر از لحاظ فنی مشکلی ندارند ،اما مانع اصلی کمبود های بودجه ای است.

فرشید عاشوری روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: در این فصل نماینده گلستان از بازیکنان جوان و کم تجربه در لیگ برتر والیبال نشسته استفاده کرده است، اما با انگیزه بالای ورزشکاران و کسب نتایج مطلوب برای صعود به مرحله پلی آف این رقابت ها امیدواریم.
وی بیان کرد: در پایان هفته ششم رقابت های لیگ با 5 امتیاز در رده پنجم جدول رده بندی قرار داریم و با توجه به فاصله اندک با تیم رده چهارمی امیدواریم سهمیه حضور در مرحله بعد را به دست آوریم.
سرمربی والیبال نشسته روانکاران گلستان به مسابقه روز پنجشنبه این تیم مقابل نفت آبادان اشاره کرد و گفت: با توجه به بهره مندی از امتیاز بازی خانگی برای کسب پیروزی در این مسابقه و صعود در جدول رده بندی لیگ برتر تلاش می کنیم.
عاشوری با یادآوری مشکلات مالی تیم نیز افزود: کمبود منابع بودجه ای و مالی باعث شده تا برخلاف تیم های دیگر ، بازیکنان ما برای حضور در رقابت های خارج از خانه ،به جای سفر هوایی با خودرو و به صورت زمینی سفر کنند و نیز به جای اسکان در هتل، در مهمان پذیرها که هزینه کمتری نیاز دارد، اقامت می کنند.
سرمربی تیم والیبال نشسته روانکاران گلستان بیان کرد: در این شرایط نابرابر ، کسب پیروزی های متوالی و رسیدن به بالای جدول دشوار است، اما با همه مشکلات و کمبودها از کسب یک عنوان و افتخار دیگر برای ورزش گلستان ناامید نیستیم.
عاشوری افزود: در هفته های اخیر و پس از پایان نیم فصل، همه تیم ها بازیکن کمکی جذب کردند ولی روانکاران به دلیل کمبود بودجه نتوانست اقدامی انجام دهد.
وی همچنین اظهار داشت که اعضای شورای شهر گنبدکاووس یک ماه قبل وعده دادند مبلغ 300میلیون ریال برای کمک به این تیم پرداخت کنند، اما هنوز عملی نشده است.
سرمربی تیم والیبال نشسته روانکاران گلستان گفت: برای این تیم لیگ برتری برای یک فصل حضور کامل در لیگ برتر حدود یک میلیارد و 500میلیون ریال پیش بینی کرده ایم ولی تهیه این مبلغ از عهده ما خارج است.
عاشوری بیان کرد: والیبال نشسته گلستان تنها مدال پارالمپیکی و المپیکی استان در همه دوره ها را کسب کرد و شایسته نیست این گونه مورد کم توجهی و بی مهری قرار گیرد.
تنها نماینده گلستان در لیگ برتر والیبال نشسته کشورعصر پنجشنبه (فردا) در گنبد به مصاف تیم نفت آبادان خواهد رفت .
3091/1648
خبرنگار : میثم محسنی ** انتشار : پری سالارنیا

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال