انهدام باند 10 نفره سرقت لوازم داخلی خودرو در شرق تهران

تهران- ایرنا- رئیس کلانتری 144 جوادیه تهرانپارس از شناسایی و دستگیری 10 عضو باند سرقت و مالخری لوازم داخلی خودرو در شرق تهران خبر داد.

سرگرد قربان منصوری روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار افزود: با شکایت جمعی از شهروندان در خصوص سرقت لوازم داخلی خودرو، بررسی موضوع در دستور کار ماموران کلانتری 144 جوادیه تهرانپارس قرار گرفت.
وی تصریح کرد: با انجام تحقیقات پلیسی مشخص شد، یک باند 10 نفره سارق و مالخر علاوه بر انجام سرقت در سطح منطقه و ایجاد ناامنی موجب نارضایتی شهروندان شده اند.
سرگرد منصوری با اشاره به اخذ دستور بازداشت متهمان توسط مقام قضایی گفت: مخفیگاه متهمان در محدوده منطقه تهرانپارس با تلاش و تحقیق ماموران شناسایی و در یک عملیات ضربتی، 10 عضو این باند سرقت دستگیر شدند.
به گفته وی، درهمین ارتباط اموال مسروقه زیادی شامل تعدادی ضبط، باند، کپسول آتش نشانی خودرو، تجهیزات و لوازم شخصی، رینگ و لاستیک، جک، عینک آفتابی و فلش مموری از مخفیگاه متهمان کشف و به کلانتری منتقل شد.
رئیس کلانتری 144 تهرانپارس خاطرنشان کرد: متهمان در تحقیقات و بازجویی های انجام شده به جرایم خود مبنی بر سرقت در منطقه شرق تهران اعتراف کردند که برای تکمیل پرونده به پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شدند.
خبرنگار: مهدی مقدر - انتشار دهنده: محسن فتاحی
تهرام/9343//1625

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال