وداع با یار دیرین امام و رهبری؛

امین زاده:مردم با حفظ وحدت و همبستگی راه آیت الله هاشمی را ادامه می دهند

تهران-ایرناـ دستیار رییس جمهوری درامور حقوق شهروندی گفت: مردم با حفظ وحدت و همبستگی راه آیت الله هاشمی رفسنجانی را ادامه می دهند.

الهام امین زاده روز سه شنبه در حاشیه شرکت در مراسم تشییع پیکر آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی ایرنا افزود: همه مردمی که امروز به اینجا آمده اند برای قدردانی از زحمات ایشان است؛ چرا که خدمات و اقدامات خوبی برای نظام و انقلاب داشتند.
وی با بیان این که آیت الله هاشمی رفسنجانی یک مرد تاریخی برای کشور بود، ادامه داد: مردم به طور یقین با حفظ وحدت و همبستگی تلاش می کنند که در آینده کشور نیز راه ایشان را به خوبی ادامه دهند.
وی در پاسخ به سوال خبرنگار ایرنا که آیا رحلت آیت الله هاشمی رفسنجانی در فضای سیاسی کشور تاثیردارد، گفت: جز وحدت کار دیگری نمی توان انجام داد.
امین زاده اضافه کرد: آیت الله هاشمی رفسنجانی همیشه تابع نظام، شهدا و ولایت فقیه بود و همین مسیر نیز در آینده ادامه پیدا می کند.
پس از مراسم تشییع، پیکر این روحانی فقید و چهره شناخته شده انقلاب و ایران در بهشت زهرا و در کنار امام خمینی (ره) در جایگاه ابدی خویش آرام خواهد گرفت.
قرار است مراسم بزرگداشت آیت الله هاشمی رفسنجانی از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی روز چهارشنبه - ٢٢ دی ماه ٩٥- از ساعت 9:30 تا 12در حسینیه امام خمینی (ره) برگزار شود.
آیت الله هاشمی رفسنجانی شامگاه یکشنبه در سن 82 سالگی بر اثر عارضه قلبی در تهران دعوت حق را لبیک گفت و به ملکوت اعلی پیوست.
اجتمام**7268**9132**1440
خبرنگار: مهناز بیرانوند** انتشار:معصومه گلشن

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال