کد خبر: 82381527 (5769136) | تاریخ خبر: 21/10/1395 | ساعت: 11:5|
نسخه چاپی | ارسال به دوستان

وداع با یار دیرین امام و رهبری؛

حضور پرشور بانوان در حرم مطهر در انتظار یار امام(ره)

تهران-ایرنا- حضور پرشور بانوان ایران زمین در مرقد امام راحل در انتظار یار امام (ره) و رهبری از ساعات اولیه بازگشایی درهای حرم نشانه اتحاد و تعهد مادران این سرزمین است.

به گزارش خبرنگار ایرنا از مرقد مطهر امام راحل، خانمی به همراه دو فرزند کوچک خود که یکی از آنها را در آغوش گرفته است و دیگری را به همراه دارد، می گوید: بعضی مسائل قلبی است و به دل آدم بر می گردد، ما انقلاب ، جنگ و سازندگی را با آیت الله هاشمی رفسنجانی می شناسیم.

** او مردی صبور و سیاستمدار واقعی بود
ثریا احمدی که بازنشسته است و از محله نارمک تهران در این مراسم شرکت کرده است، می گوید: ما به حرمت یار امام (ره) که ٦٠ سال در خدمت ایشان بود به اینجا آمده ایم. آیت الله هاشمی رفسنجانی سختی های زیادی را تحمل کرد و جای خالی او در سیاست هرگز پر نمی شود و صبر و شکیبایی او بی مانند و مثال زدنی است. ایشان به مملکت خدمت کرد.
مریم هدایتی که خانه دار است و از شهرری به حرم مطهر امام راحل آمده است نیز می گوید: من کرمانی هستم و امروز با دلی شکسته و غمگین برای شرکت در مراسم خاکسپاری آیت الله هاشمی رفسنجانی آمده ام.
زهرا دبیری که همراه دختران و نوه هایش از قم آمده است هم، می گوید: دیشب همه فرزندان خود را در منزل جمع کردم و برنامه ریزی کردیم که در مراسم خاکسپاری یار دیرین امام (ره) و رهبری و به عشق ایران و نشان دادن اتحاد وطن شرکت کنیم.
آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی عصر نوزدهم دی ماه در سن 82 سالگی و به دلیل عارضه قلبی در بیمارستان شهدای تجریش به ملکوت اعلی پیوست.
سیام** 3229**1055**9132**1776
خبرنگاران: حنانه شفیعی،زینب کارگر ** انتشار: لیلا خطیب زاده

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده: *  
پست الکترونیک:
نظر:
ارسال یادداشت:
 
کد امنیتی
ارسال

 

گالری تصاویر

پربیننده ترین ها

جدیدترین مطالب سایت

برنامه سفر روحانی به هرمزگان به دلیل شرکت در مناظره تغییر کرد

رئیس ستاد انتخاباتی رئیس جمهوری درگفت وگو با ایرنا:

برنامه سفر روحانی به هرمزگان به دلیل شرکت در مناظره تغییر کرد

موضوعات مرتبط