وداع با یار دیرین امام و رهبری؛

حضور پرشور بانوان در حرم مطهر در انتظار یار امام(ره)

تهران-ایرنا- حضور پرشور بانوان ایران زمین در مرقد امام راحل در انتظار یار امام (ره) و رهبری از ساعات اولیه بازگشایی درهای حرم نشانه اتحاد و تعهد مادران این سرزمین است.

به گزارش خبرنگار ایرنا از مرقد مطهر امام راحل، خانمی به همراه دو فرزند کوچک خود که یکی از آنها را در آغوش گرفته است و دیگری را به همراه دارد، می گوید: بعضی مسائل قلبی است و به دل آدم بر می گردد، ما انقلاب ، جنگ و سازندگی را با آیت الله هاشمی رفسنجانی می شناسیم.

** او مردی صبور و سیاستمدار واقعی بود
ثریا احمدی که بازنشسته است و از محله نارمک تهران در این مراسم شرکت کرده است، می گوید: ما به حرمت یار امام (ره) که ٦٠ سال در خدمت ایشان بود به اینجا آمده ایم. آیت الله هاشمی رفسنجانی سختی های زیادی را تحمل کرد و جای خالی او در سیاست هرگز پر نمی شود و صبر و شکیبایی او بی مانند و مثال زدنی است. ایشان به مملکت خدمت کرد.
مریم هدایتی که خانه دار است و از شهرری به حرم مطهر امام راحل آمده است نیز می گوید: من کرمانی هستم و امروز با دلی شکسته و غمگین برای شرکت در مراسم خاکسپاری آیت الله هاشمی رفسنجانی آمده ام.
زهرا دبیری که همراه دختران و نوه هایش از قم آمده است هم، می گوید: دیشب همه فرزندان خود را در منزل جمع کردم و برنامه ریزی کردیم که در مراسم خاکسپاری یار دیرین امام (ره) و رهبری و به عشق ایران و نشان دادن اتحاد وطن شرکت کنیم.
آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی عصر نوزدهم دی ماه در سن 82 سالگی و به دلیل عارضه قلبی در بیمارستان شهدای تجریش به ملکوت اعلی پیوست.
سیام** 3229**1055**9132**1776
خبرنگاران: حنانه شفیعی،زینب کارگر ** انتشار: لیلا خطیب زاده

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال