معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده:

خدمات شایسته آیت الله هاشمی رفسنجانی در یاد ملت ثبت خواهد شد

تهران - ایرنا - معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده گفت: بی شک خدمات شایسته و ماندگار آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی در یاد و خاطره ملت بزرگوار این سرزمین کهن همواره ثبت و ضبط خواهد شد.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا از معاونت زنان و خانواده ریاست جمهوری،‌شهیندخت مولاوردی امروز دوشنبه پیام تسلیتی به مناسبت درگذشت آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی صادر کرد.
مولاوردی افزود: امروز زنان آگاه، خودباور و توانمند ایران در عزای یکی از حامیان همیشگی و اصلی استیفای حقوق شرعی و قانونی خود به سوگ نشسته است.
وی ادامه داد: در ایام رحلت کریمه اهل بیت حضرت فاطمه معصومه (س)، عروج ملکوتی و ناگهانی حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی که به گواه تاریخ از دلسوزان برجسته نظام، مجاهدی نستوه در حفظ عزت و استقلال ایران اسلامی و سردار شایسته عمران و آبادانی کشور بود، موجب تاثر و تالم شدید شد.
وی ادامه داد: این سیاستمدار مدبر و امیرکبیر زمان در دوران استبداد، دلاورانه جهت تحقق آرمان های معمار انقلاب، خمینی کبیر همت گمارد و در ادامه زندگی پرفراز و نشیب خود در دوران دفاع مقدس و عرصه های سازندگی کشور آثاری جاودانه به یادگار نهاد.
مولاوردی خاطرنشان کرد: بی شک خدمات شایسته و ماندگار ایشان در یاد و خاطره ملت بزرگوار این سرزمین کهن همواره ثبت و ضبط خواهد شد و پژواک صدای قلب این شخصیت بی بدیل که همواره جهت آسایش و امنیت ایران می تپید، همیشه تاریخ در گوش مردم قدردان و فهیم ایران اسلامی طنین انداز خواهد ماند.
معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده گفت: اینجانب به نمایندگی از جامعه زنان کشور و تمامی همکارانم در حوزه زنان و خانواده ضمن ابراز مراتب تسلیت خود به مناسبت این ضایعه بزرگ و جبران ناپذیر، ‌غفران و رحمت الهی و علو درجات برای آن فقید از دست رفته و صبر و اجر برای بازماندگان، به ویژه همسر و دختران صبور و فاضله ایشان خانم ها عفت مرعشی و فاطمه و فائزه هاشمی را از درگاه ایزد منان خواهانم.
به گزارش ایرنا ، آیت الله هاشمی رفسنجانی یار دیرین امام و رهبری شب گذشته درسن 82 سالگی بر اثر عارضه قلبی در تهران دعوت حق را لبیک گفت و به ملکوت اعلی پیوست.
پیکر آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی فردا سه شنبه پس از تشییع مقابل دانشگاه تهران، در حرم مطهر امام راحل و در جوار بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران به خاک سپرده می شود.
اجتمام**7268**1569
تنظیم کننده: مهناز بیرانوند **انتشار: علی حبیبی

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال