یادداشت زهرا احمدی پور به مناسبت شکسته شدن تحریم ٣٧ساله ناوگان هوایی ایران

تهران- ایرنا- معاون رییس جمهوری و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری روز یک شنبه در یاد داشتی به موضوع وارد شدن نخستین ایرباس و شکسته شدن تحریم ها پرداخته است.

به گزارش ایرنا از روابط عمومی سازمان میراث فرهنگی متن یاد داشت مزبور چنین است:
با ورود نخستین هواپیمای خریداری‌شده از ایرباس، تحریم 37‌ ساله ناوگان هواپیمایی ایران شکسته شد تا بار دیگر این نکته هویدا شود که «برجام» صرفاً دستاوردی دیپلماتیک نبود بلکه در کنار اثبات حقانیت ایستادگی و مقاومت مردم ایران، دریچه همکاری اقتصادی بین‌المللی را «عزتمندانه» به روی مردم کشورمان گشود.

سیاست دولت تدبیر و امید در حل یکی از بزرگ‌ترین و بحرانی‌ترین پرونده‌های بین‌المللی علیه کشورمان آن‌چنان که نزد مخالفان دولت مشهور است، به این معنا نبود که دکتر روحانی همه تخم‌مرغ‌هایش را در سبد برجام گذاشته است بلکه رئیس‌جمهوری به نیکی دریافته بود که «بحران هسته‌ای» مجرای اصلی پروژه «ایران‌هراسیِ» مطلوب دشمنان کشور است و باید این سنگ بزرگ را «ظریف» و هوشمندانه و در عین حفظ دستاوردهای علمی دانشمندانمان از جلوی راه پیشرفت کشور برداشت.

روزهایی که در پی هم خواهند آمد روزهای خوشه‌چینی مردم و کشور از دستاوردهای بزرگ اقتصادی است که دیپلمات‌های کارکشته کشورمان به ما هدیه داده‌اند.
زهرا احمدی پور، معاون رییس جمهوری و رییس سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری
فراهنگ* 3079* 1823 * دریافت کننده: علی اسدی * انتشار: طاهره نبی اللهی

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده*
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال