مدیر کل دفتر برنامه و بودجه آموزش و پرورش

پاداش تمام بازنشستگان سال 1394 پرداخت می شود

تهران-ایرنا- مدیر کل دفتر برنامه و بودجه وزارت آموزش و پرورش گفت: استان ها قادر به پرداخت پاداش کلیه فرهنگیان بازنشسته سال 94 و تسویه بخشی از مطالبات همه نیروهای حق التدریس شاغل و آزاد از ابتدای فروردین تا اول مهر سال جاری وهمچنین بخشی از پاداش پایان خدمت بازنشستگان 95 هستند.

به گزارش ایرنا از معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش، منصور مجاوری روز شنبه افزود: پیگیری مستمر این وزارت برای پرداخت بدهی و برخی مطالبات فرهنگیان اختصاص اعتبار 2700 میلیارد تومانی سازمان برنامه و بودجه به آموزش و پرورش را همراه داشت.
وی گفت: با اختصاص این مبلغ اعتبار آموزش و پرورش استان ها قادر به پرداخت پاداش کلیه بازنشستگان سال 1394 و تسویه بخشی از مطالبات همه نیروهای حق التدریس شاغل و آزاد از ابتدای فروردین تا مهر ماه سال95 هستند.
مجاوری خاطر نشان کرد: حقوق و مزایای سرباز معلمان از ابتدای فروردین تا آذر ماه، نیروهای قراردادی از ابتدای سال تاکنون و کلیه مطالبات مربوط به بسته حمایتی مربوط به سال تحصیلی 95-1394 و برون سپاری و کارورزی هنرستان های فنی و حرفه ای و کاردانش تا مهر ماه سال جاری قابل پرداخت است.
مدیر کل دفتر برنامه و بودجه وزارت آموزش و پرورش در ادامه اظهار داشت: از این مبلغ اعتبار، بخشی برای پرداخت برخی مطالبات پرسنلی سال های گذشته توزیع و ابلاغ گردید تا ادارات کل آموزش و پرورش استان ها نسبت به واریز مطالبات سال های قبل فرهنگیان اقدام نمایند.
وی ضمن تشکر از همراهی و مساعدت هیات دولت ابراز امیدواری کرد: با همکاری دفتر امور آموزش و پرورش در سازمان برنامه و بودجه و بررسی وضع اعتبارات سال جاری شاهد دستیابی به یک برنامه جمع بندی منسجم بوده و نسبت به اصلاح موافقتنامه ها و افزایش اعتبارات سال جاری به منظور تامین الباقی کسری اعتبار هزینه های اجتناب ناپذیر وضروری بر اساس مفاد قانونی اقدام لازم صورت پذیرد.
مجاوری تاکید کرد: با این کار انتظار می رود طی چند ماه آینده با کمبود منابع برای پرداخت هزینه های پرسنلی و ضروری خصوصا در زمینه بیمه تکمیلی و سایر هزینه های ضروری مدارس کمتر با مشکل مواجه شویم.
مدیر کل دفتر برنامه و بودجه آموزش و پرورش در پایان توجه بیش از پیش به بودجه منظور شده در لایحه سال 1396 هیات دولت به آموزش و پرورش را مهم دانست و گفت: اصلاح کلی رقم اختصاص یافته به آموزش و پرورش نگرانی و دغدغه خاطر این وزارت و فرهنگیان عزیز را مرتفع خواهد کرد.
به گزارش ایرنا ، وزارت امور اقتصادی و دارایی نیز امروز از واریز پاداش پایان خدمت و تسویه مطالبات معوق سنواتی 932 هزار معلم و کارکنان آموزش و پرورش خبر داد.
فراهنگ* 3061* 1823 دریافت کننده:‌میترا بلند قامتی * انتشار دهنده:‌طاهره نبی اللهی

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال