بهزیستی مازندران صدرنشین لیگ برتر والیبال نشسته کشور باقی ماند

ساری- ایرنا- تیم بهزیستی مازندران با کسب چهارمین پیروزی متوالی خود در رقابت های لیگ برتر والیبال نشسته باشگاه های کشور، با اختلاف نسبت به تیم های دیگر در صدر جدول رده بندی این رقابت ها باقی ماند.

به گزارش خبرنگار ایرنا، نماینده مازندران در چارچوب هفته چهارم این رقابت ها جمعه شب در سالن ورزشی شهیدعظیمی بابلسر و همانند سه مسابقه گذشته خود با نتیجه 3 بر صفر میهمان خود شهرداری اراک را شکست داد و با کسب چهارمین پیروزی و کسب 12 امتیاز صدرنشینی خود را دراین رقابتها جشن گرفت.
تیم بهزیستی مازندران در این دیدار هم با درخشش رمضان صالحی، مجید لشگری و مرتضی مهرزاد و سعید ابراهیمی بازیکنان با تجربه خود نمایش قابل قبولی را ارائه و در نهایت با پیروزی آسان برابر حریف اراکی خود را برای بازی هفته پنجم در نهم دی ماه آماده کرد.
شاگردان 'نقی مهدوی ' در تیم بهزیستی مازندران در سه دیدار گذشته خود برابر تیم های پالایش نفت آبادان ، روان کارهای گلستان و ذوب آهن اصفهان نیز با نتایج مشابه 3 بر صفر پیروز شده بود.
در پایان هفته چهارم رقابت های لیگ برتر والیبال نشسته باشگاه های کشور، تیم بهزیستی مازندران با 12 امتیاز در صدر جدول قرار گرفت، گسترش فولاد تبریز با یک پله صعود در جایگاه دوم ایستاد و ذوب آهن اصفهان در رده سوم را به خود اختصاص داد.
تیم بهزیستی مازندران به عنوان یکی از شانس های اصلی قهرمانی دررقابت های امسال لیگ برتر والیبال نشسته باشگاه های کشور محسوب می شود.
تیم بهزیستی مازندران روز نهم دی در هفته پنجم این رقابتها در دیداری حساس بیرون از خانه میهمان رده دومی تیم گسترش فولاد تبریز است.
در هجدهمین دوره رقابت‌های امسال لیگ برتر والیبال نشسته باشگاه های کشور تیم‌های هیات فارس، ذوب‌آهن اصفهان، بهزیستی مازندران، پالایش نفت آبادان، شهرداری اراک، گسترش فولاد تبریز و روان‌کارهای گلستان به صورت رفت و برگشت باهم رقابت می کنند.
تیم ثامن الحجج سبزوار در دوره گذشته این رقابت ها که هشت تیم حضور داشتند، به مقام قهرمانی دست یافته بود.
خبرنگار : مهدی غلامی**تنظیم کننده: حسن فلاحتی** انتشار دهنده: ابوالفضل بابایی
شبک** 7327/1654**1392

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال