ایران با 116 نشان نایب قهرمان مسابقات جهانی ورزش های رزمی هند شد

دهلی نو-ایرنا- تیم اعزامی ایران به مسابقات جهانی ورزش های رزمی هند با کسب 116 نشان طلا، نقره و برنز به عنوان نایب قهرمانی این مسابقات دست یافت .

به گزارش ایرنا،تیم های کونگ فو ، فدراسیون کارگری در سبک های 'کیت بوکسینگ' و سوپر ساباکی با بیش از 60 رزمی کار در مسابقات جهانی در دهلی نو شرکت کردند.
به گزارش ایرنا، رئیس سوپر ساباکی فدراسیون ورزش های رزمی کشور گفت در این مسابقات که از 21 آذر به مدت چهار روز در دهلی نو برگزار شد، تیم ایران با 61 نشان طلا، 34 نقره و 21 برنز پس از هند ، نایب قهرمان و مغولستان و افغانستان به ترتیب در رده های بعدی قرار گرفتند.
'اکبر روح پرور' روز پنجشنبه در پایان این مسابقات در گفت وگو با خبرنگار ایرنا تصریح کرد در سبک سوپرساباکی نیز تیم ایران دربخش آقایان و بانوان با کسب 43 نشان طلا ، 30 نقره و 17 برنز به عنوان نخست این سبک دست یافت .
وی افزود: در این مسابقات در سبک سوپرساباکی حرفه ای در بخش بانوان 19 طلا، هفت نقره و یک برنز و آقایان به 24 نشان طلا ،23 نقره و 16 برنز بدست آوردند.
وی تصریح کرد در روش ام .ام .ای نیز تیم ساباکی ایران پنج کمربندی طلایی کسب کرد.
سبک سوپر ساباکی در روش های بادی کنتاکت ، سمی کنتاکت،لایت کنتاکت و فول کنتاکت نوعی مبارزه شخصی است که از سوی کمیته بین المللی المپیک به رسمیت شناخته شده ولی تاکنون وارد بازیهای المپیک نشده است .
دومین دوره مسابقات جهانی ورزش های رزمی هندوستان از بیست و یکم آذر به مدت چهار روز با شرکت 15 کشور و به مدت چهار روز در دهلی نو برگزار شد.
آساق**انتشار دهنده:احمدعلی خلیل نژاد

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال