اظهارات رئیس فدراسیون والیبال پیرامون انتخاب سرمربی تیم ملی/ استویچف بیشترین شانس را دارد

مشهد- ایرنا- رئیس فدراسیون والیبال جمهوری اسلامی ایران گفت: در انتخاب گزینه های مدنظر فدراسیون برای انتخاب سرمربی تیم ملی علاوه بر سطح فنی مربی، اقتدار و مدیریت برای ما مهم است که 'استویچف' بلغاری نزدیکترین فرد به این معیارها می باشد.

محمدرضا داورزنی شامگاه چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در مشهد افزود: با این وجود در حال بررسی تمامی گزینه های هدایت تیم ملی والیبال هستیم و به هیچ عنوان اصرار به طولانی شدن زمان انتخاب نداریم زیرا انتخاب مربی مدنظر زمانبر است.
وی ادامه داد: 2 شرط بزرگ برای گزینه های مدنظر فدراسیون قرار داده و به همه آنها گفته ایم که باید در کادر فنی خود از مربی ایرانی استفاده کنند و نیز برای قرار گرفتن در میان چهار تیم برتر المپیک 2020 توکیو برنامه ای مدون داشته باشند.
رئیس فدراسیون والیبال در خصوص 'د جورجی' که به تازگی به فهرست گزینه های هدایت تیم ملی اضافه شده نیز گفت: با این مربی ایتالیایی در حال مکاتبه هستیم و او درخواست دو هفته زمان را برای بررسی شرایط کرده است.
وی در ارتباط با 'آندره آناستازی' هم اظهار کرد: آناستازی علاقه زیادی برای هدایت تیم ملی والیبال ایران دارد اما بخاطر مشکلات شخصی امکان همکاری اش ضعیف است.
داورزنی همچنین پیرامون طولانی شدن زمان انتخاب سرمربی تیم ملی بخاطر پاسخ 'خوان سیچلو' گفت: فدراسیون والیبال نمی تواند گزینه ای را بی دلیل چهار سال برای تیم ملی انتخاب کند لذا باید تمامی جوانب را ملاک قرار دهد و اگر اینگونه نبود تا به حال با یکی از گزینه ها قرار داد بسته بودیم.
وی افزود: تیمهای بزرگ والیبال دنیا همانند روسیه، فرانسه و لهستان نیز به جمع بندی نهایی نرسیده اند زیرا اشتباه در انتخاب مربی بسیار گران تمام می شود.
شبک **7495/1858 **1917**انتشار دهنده :سید محمد باقر نوربخش

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال