«برخواه» سرمربی تیم وزنه برداری جوانان شد

تهران - ایرنا - در نوزدهمین جلسه شورای عالی فنی فدراسیون وزنه برداری که با حضور رئیس این فدراسیون برگزار شد، محمدحسین برخواه سرمربی تیم نوجوانان، با حفظ سمت به عنوان سرمربی تیم جوانان نیز انتخاب شد.

به گزارش ایرنا از فدراسیون وزنه برداری؛ در نوزدهمین نشست رسمی شورای عالی فنی فدراسیون وزنه برداری دعوت از یک خبره حقوقی، انتخاب محمدحسین برخواه به عنوان سرمربی تیم جوانان با حفظ سمت سرمربی گری تیم نوجوانان و برگزاری جلسه ای ویژه برای نهایی شدن آئین نامه قرارداد همکاری ملی پوشان و اعضای کادرفنی تیم های ملی از جمله مصوبات بود.
دراین نشست که علی مرادی رئیس فدراسیون وزنه برداری نیز از ابتدا در آن حضور داشت؛ اعضاء شورا درخصوص برخی تغییرات فنی و تخصصی در اساسنامه فدراسیون و نیز بررسی محتوایی قرارداد همکاری ملی پوشان و اعضاء کادرهای فنی با فدراسیون وزنه برداری در اردوهای ملی مباحث مختلفی را مطرح کرده و دردستور کار خود قرار دادند.
براساس این گزارش دلیل انتصاب با حفظ سمت برخواه به عنوان سرمربی تیم جوانان، کسب افتخارات و عناوین ارزشمند در رقابت های جهانی و آسیایی بوده است. همچنین اکبر خورشیدی نیز که به عنوان مربی برخواه را در تیم نوجوانان کمک می کرد، دستیار وی در تیم جوانان خواهد بود.
علی امینی فرد دیگر دستیار محمدحسین برخواه در تیم وزنه برداری نوجوانان نیز همچنان در رده سنی نوجوانان بعنوان مربی تیم در جایگاه خود ابقاء شد.
روز دوشنبه هفته آینده (30 آذرماه) نیز جلسه ای وی‍ژه برای نهایی شدن آئین نامه قرارداد همکاری ملی پوشان و اعضای کادرفنی تیم های ملی برگزار خواهد شد.

** حضور قریشی و اسبقیان در نوزدهمین جلسه شورا
سید علیرضا قریشی رئیس هیات وزنه برداری استان خوزستان و شاهین اسبقیان رئیس هیات وزنه برداری استان اردبیل به عنوان نمایندگان هیات وزنه برداری این دو استان وزنه بردار خیز میهمانان ویژه نوزدهمین جلسه شورای عالی فنی بودند. برهمین اساس و پس از بررسی دستور جلسه شورا، هر دو رئیس هیات وزنه برداری استان خوزستان و اردبیل به پیشنهاد علی مرادی رئیس فدراسیون دقایقی با ایراد سخن درجلسه رسمی شورا، از فعالیت های استانی خود در هیات و نیز مشکلات و دغدغه هایی که با آن دست و پنجه نرم می کنند، سخن به میان آوردند تا فدراسیون وزنه برداری و شورای عالی با دیدی بازتر از گذشته وآگاهی کامل ازمصائب هیات های استانی، برای رفع مشکلات و دغدغه های استان ها قدم بردارد و برنامه ریزی دقیقتری نسبت به گذشته داشته باشد.
لازم به توضیح است؛ سید علیرضا قریشی رئیس هیات وزنه برداری استان خوزستان که قرار است در دو ماه پایانی سال 95 میزبان 2 رقابت مهم داخلی (قهرمانی کشور بزرگسالان) و بین المللی ( دومین دوره تورنمنت بین المللی فجر) در شهر اهواز باشد، ازبرنامه ریزی هیات و ارتباطاتی که برای پوشش مالی و منابع انسانی به جهت برگزاری ایده آل این دو رقابت معتبر در دستور کار ستاد برگزاری مسابقات وزنه برداری هیات استان خوزستان قرار گرفته است، خبر داد.
ورزشی**9129**1379
تنظیم کننده: مهدی رهبر، انتشار دهنده: هادی افتخاری

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال