جام جهانی تکواندو/ تیم های راه یافته به مرحله نیمه نهایی مشخص شدند

باکو – ایرنا – بر اساس نتایج اولین روز رقابتهای تکواندو جام جهانی برگزار شده روز دوشنبه در باکو تیم های جمهوری آذربایجان ، بلژیک ، ترکیه و کره جنوبی به مرحله نیمه نهایی راه یافتند .

به گزارش ایرنا ، اولین روز رقابتهای تکواندو تیمی جام جهانی با حضور هفت کشور برتر از جمله جمهوری اسلامی ایران در دو گروه برگزار شد .
ایران، ترکیه، روسیه و کره جنوبی در یک گروه رقابت می کردند و در این گروه کره جنوبی با کسب مقام اول و تیم ترکیه مقام دوم به مرحله نیمه نهایی راه یافتند .
در گروه دوم نیز جمهوری آذربایجان، بلژیک و آمریکا رقابت می کردند که در این گروه نیز کشور میزبان مقام اول و تیم بلژیک مقام دوم را به خود اختصاص داده و توانستند به مرحله نیمه نهایی صعود کنند .
تیم ملی تکواندو ایران در اولین روز این رقابت ها تیم روسیه را شکست داد ولی در دو رقابت دیگر در برابر تیم های ترکیه و کره متحمل شکست شد و شانس خود برای رسیدن به مرحله نیمه نهایی را از دست داد .
تیم ملی کشورمان با هدایت بیژن مقانلو متشکل از شش تکواندوکار از جمله فرزان عاشورزاده، ابوالفضل یعقوبی، مسعود حجی زواره، سعید رجبی و سیاوش فخرایی و مهدی جلالی در این رقابت ها حضور داشت .
بدین ترتیب در مرحله نیمه نهایی جام جهانی تیم جمهوری آذربایجان با تیم ترکیه و نیز تیم کره جنوبی با تیم بلژیک به رقابت خواهند پرداخت .
رقابتهای نیمه نهایی و فینال جام جهانی فردا (سه شنبه) در مجموعه ورزشی نیروی مرزبانی جمهوری آذربایجان در باکو برگزار خواهد شد .
مسابقات جام‌جهانی نیز G2 است و به تکواندوکاران تیم‌های اول، دوم و سوم به ترتیب، 20، 12 و 7.20 امتیاز برای رنکینگ المپیکی و جهانی تعلق می‌گیرد.
تیم ایران در دوره گذشته جام جهانی به مقام نایب قهرمانی دست یافته بود .
خاورم ** 3375** انتشار دهنده : اسماعیل جهانبخش

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال