مدیرعامل باشگاه ذوب آهن: درصدد برگزاری بازی جوانمردانه با پرسپولیس هستیم

اصفهان-ایرنا- مدیرعامل باشگاه ذوب آهن گفت: ما مانند گذشته، بدنبال برگزاری بازی جوانمردانه و شرافتمندانه با تیم پرسپولیس تهران هستیم.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا به نقل از سایت رسمی باشگاه ذوب آهن، سعید آذری هرگونه مصاحبه در باره مشکلات و اختلافات مالی با باشگاه پرسپولیس را در آستانه دیدار با این تیم تکذیب کرد.
وی افزود: ما بدنبال برگزاری دیداری جوانمردانه و شرافتمندانه و به دور از حاشیه بوده و خواهیم بود و هرگونه مشکلات و اختلافات مالی مربوط به گذشته بوده و این موارد از مجرای حقوقی خود در حال پیگیری است و باشگاه ذوب آهن در آستانه این دیدار قصد دامن زدن به آنها را ندارد.
وی افزود: برخی از رسانه ها در آستانه این دیدار حساس بدنبال جوسازی هستند، اما ما در مجموعه باشگاه ذوب آهن اسیر این حاشیه ها نخواهیم شد و معتقدیم که دیدار ذوب آهن و پرسپولیس باید در شرایط روحی کاملا متعادل برگزار شود.
مدیرعامل باشگاه ذوب آهن خاطرنشان کرد: امیدواریم مجموعه باشگاه پرسپولیس نیز با پیگیری به مطالبات باشگاه ذوب آهن پاسخ دهد تا این موضوع دستمایه حاشیه سازی رسانه ها نشود.
به گزارش ایرنا، دیدار ذوب آهن اصفهان و پرسپولیس تهران در چهارچوب هفته 14 رقابت های لیگ برتر فوتبال جمعه 26 آذر از ساعت 17:20 در ورزشگاه فولادشهر برگزار می شود.
هم اکنون تیم ذوب آهن با 21 امیتاز در جایگاه سوم لیگ برتر فوتبال قرار دارد و پرسپولیس با 29 امتیاز صدرنشین است.
8114/6027 خبرنگار: اکبری* انتشار: شکراللهی

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال