70 درصد مصوبات ستاد تسهیل درالبرز اجرایی شده است

کرج - ایرنا- رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز گفت که حدود 70 درصد از مصوبات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید دراین استان تا کنون اجرایی شده است.

به گزارش ایرنا از سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز، ایرج موفق روز شنبه با اشاره به برگزاری 78 جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در استان البرزافزود: این رقم از مجموع یک هزارو 280 مصوبه این ستاد بوده است .
وی اضافه کرد: درصد زیادی از درخواست های طرح شده در این ستاد شامل مسائل بانکی اعم از تامین سرمایه در گردش، تامین سرمایه ثابت و استمهال در بازپرداخت تسهیلات است .
وی افزود: همکاری بانک ها در این راه تاکنون کارساز بوده و با رویه موجود جای امیدواری است که اکثر مصوبات اجرایی شده و به ثمر برسند.
موفق با اشاره به اولویت وزارت صنعت، معدن و تجارت در خصوص تکمیل و راه اندازی طرح های نیمه تمام با پیشرفت فیزیکی بالای 60 درصد در کشور افزود: تاکنون 59 طرح صنعتی نیمه تمام استان البرز با اعتبار بالغ بر 1200 میلیارد ریال تکمیل و راه اندازی شده است .
رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت اضافه کرد: با توجه به برنامه ابلاغی وزارت متبوع در سال 'اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل' در خصوص تسریع در راه اندازی طرح های صنعتی بزرگ و ملی در سطح کشور، 3 طرح مهم استان شامل طرح های دانش بنیان شرکت فروکتوز ناب، فرهیختگان زرنام و طرح تولید داروهای دانش بنیان شرکت بیوسان فارمد در دستور کار سازمان بوده که اکنون 2 طرح وارد چرخه تولید و یک طرح نیز تاپایان سال، تولید خود را آغاز خواهد کرد.
2098/1535 خبرنگار: مریم صوفی ** انتشاردهنده:داریوش غفاری

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال