برترین های مسابقات آمادگی جسمانی بانوان کارمند در وزارت کار معرفی شدند

تهران- ایرنا- نخستین دوره مسابقات آمادگی جسمانی بانوان کارمند وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با قهرمانی تیم ستاد به کار خود پایان داد.

به گزارش روز شنبه ایرنا به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، نخستین دوره مسابقات آمادگی جسمانی بانوان کارمند وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، ادارات کل و سازمان های تابعه 18 تا 19 آذرماه در مجموعه رفاهی کارگران بندر انزلی(سنگاچین) برگزار شد.
در این مسابقات که با حضور 12 تیم از استان های کشور و در 4 رده سنی زیر 35 سال،36 تا 40 سال،41 تا 45 سال و 46 سال به بالا برگزار شد، تیم ستاد با کسب 372.52 امتیاز موفق به کسب مدال طلای این دوره از مسابقات شد.
تیم استان مرکزی با کسب 367.27 امتیاز و تیم گیلان میزبان مسابقات نیز با کسب 354.46 امتیاز به ترتیب به مقام های دوم و سوم دست یافتند.
تیم های آذربایجان شرقی، اصفهان، تهران، خراسان رضوی، خراسان شمالی، زنجان، فارس، گیلان، گلستان، مرکزی، همدان و تیم منتخب وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی در این مسابقات حضور داشتند.
در پایان این مسابقات با حضور جمعی از مسوولان اداره کل امور ورزشی و اداره کل استان گیلان به تیم های اول تا سوم مدال، کاپ قهرمانی و جوایز نقدی اهدا شد.
همچنین بعدازظهر پنجشنبه نیز مسابقه تفریحی و همگانی دارت با حضور تمامی تیم های حاضر برگزار و در پایان به 5 نفر جوایزی داده شد.
مسابقات آمادگی جسمانی بانوان کارمند وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی،ادارات کل استان ها و سازمان های تابعه به همت اداره کل امور ورزشی و با همکاری انجمن ورزش کارکنان و اداره کل توسعه منابع انسانی وزارت متبوع با هدف ترویج ورزش بین کارکنان این وزارتخانه برگزار شد.
نتایج انفرادی مسابقات بدین ترتیب است:
در گروه سنی اول: مریم سجادی از استان مرکزی مقام اول، سمانه وطنخواه از استان خراسان رضوی مقام دوم و وحیده رفیق دل از استان آذربایجان شرقی مقام سوم را کسب کردند.
در گروه سنی دوم: فرحناز زارع از استان فارس مقام اول، زهرا عسگری از استان اصفهان مقام دوم و لیدا کیانی از استان مرکزی مقام سوم را کسب نمودند.
در گروه سنی سوم: فیروزه سلطانی محمدی از تیم ستاد مقام اول، سیما نجم باختر حقیقی از استان فارس مقام دوم و معصومه میراعظمی از استان گلستان مقام سوم را کسب کردند.
در گروه سنی چهارم:زهرا خلاشی از استان فارس مقام اول، مژگان فرخی فر از استان گیلان مقام دوم و اعظم ملازم از تیم ستاد مقام سوم را کسب کردند.
اقتصام**9123 **1584
تنظیم کننده: زهره دریغ گفتار**

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال