لیگ فوتبال اسپانیا؛ مالاگا پیروزی خانگی را از دست داد

تهران - ایرنا - تیم فوتبال مالاگا در آغاز هفته پانزدهم لیگ فوتبال باشگاه های اسپانیا، پیروزی خانگی مقابل گرانادا را از دست داد.

به گزارش ایرنا، بامداد شنبه هفته پانزدهم لالیگا با دیدار مالاگا و گرانادا آغاز شد که این دیدار با تساوی یک بر یک به اتمام رسید تا مالاگا دو امتیاز ارزشمند را از دست بدهد.
مالاگا که می توانست با پیروزی در دیدار مقابل گرانادا به جمع تیم های بالای جدول ملحق شده و امیدهای خود را برای کسب سهمیه مسابقات اروپایی افزایش دهد، کار را تهاجمی آغاز کرد و در دقیقه 24 با ضربه «ایگناسیو کاماچو» به گل دست یافت تا به کسب سه امتیاز امیدوار شود.
در نیمه دوم و در حالیکه میزبان همچنان بر روند بازی تسلط داشت، در دقیقه 82 «آرتم کاروتس» در یک غافلگیری موفق شد تا گل تساوی را برای گرانادا به ثمر رسانده تا دو تیم به کسب یک امتیاز رضایت دهند.
با این نتیجه، مالاگا 21 امتیازی شد و گرانادا به امتیاز نهم رسید تا به دیدارهای آینده برای بقاء در لالیگا امیدوارتر از قبل شود.
در دیدارهای مهم هفته پانزدهم لالیگا از ساعت 15 و 30 دقیقه شنبه، بارسلونا رده دومی میهمان اوساسونای قعرنشین است و از ساعت 23 و 15 دقیقه رئال مادرید که با 34 امتیاز صدرنشین مطلق لالیگا است در ورزشگاه «سانتیاگو برنابئو» از دپورتیو لاکرونیا پذیرایی می کند.
شبد*3783**9122* خبرنگار: امیر میرزاییان* انتشار دهنده: مهدی نعمتی

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال