ابراهیموویچ: پیروزی منچستر را به گلزنی خودم ترجیح می دهم

تهران- ایرنا- مهاجم سوئدی تیم فوتبال منچستریونایتد که در دیدار مقابل اورتون موفق به گلزنی شده بود، گفت پیروزی تیم را به گلزنی در بازی ترجیح می دهد.

به گزارش ایرنا از رویترز، تیم فوتبال منچستریونایتد دیشب (یکشنبه) در رقابت های لیگ برتر انگلیس با نتیجه یک بر یک برابر اورتون متوقف شد.
در این دیدار که در گودیسون پارک برگزار شد، ابتدا شیاطین سرخ با گل زلاتان ابراهیموویچ پیش افتادند، اما اورتون در دقیقه 89 با ضربه پنالتی لیتون بینز کار را به تساوی کشید.
زلاتان ابراهیموویچ در این باره گفت:‌ من گلزنی کردم ولی در پایان، فقط یک امتیاز گرفتیم. ترجیح می دهم که گل نزنم ولی تیم پیروز شود. ما باید بیشتر مبارزه کنیم تا سه امتیاز بازی را بگیریم.
منچستریونایتد از هشت مسابقه اخیر خود در لیگ برتر انگلیس شش تساوی کسب کرده است و در مکان ششم جدول قرار دارد.
ابراهیموویچ که با هشت گل در فصل جاری بهترین گلزن منچستریونایتد در لیگ برتر انگلیس است، افزود: این نتیجه خیلی ناامید کننده است، چون چند مسابقه اخیر در لیگ برتر نتیجه مورد دلخواه ما را به ویژه بعد از عملکرد خوب بازیکنان بدنبال نداشته است.
منچستریونایتد یکشنبه آینده‌ ( 21 آذر) میزبان تاتنهام رده پنجمی است.
ابراهیموویچ در این بازی با پا به سر سیموس کولمن بازیکن اورتون ضربه ای وارد کرد. با این حال او یک اتفاق را عمدی نمی داند.
به نظر می رسید که مایکل اولیور داور بازی، این صحنه را ندید. به همین علت امکان اقدام انضباطی اتحادیه فوتبال انگلیس در مورد این حادثه وجود دارد.
ابراهیموویچ گفت:‌ این بازی فیزیکی بود. یکی از گزارشگران گفت که من به عمد به سر او ضربه زدم، در حالی که یک دوئل برابر بد و او مرا به پایین کشید.
ورزشی**1210 **1584
مترجم - زهرا کورهلی*انتشاردهنده-مولوی

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال