پرویز سروری دبیرکل جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی شد / انتصاب رییس کمیته انتخابات حزب اعتماد ملی

تهران - ایرنا - نخستین جلسه شورای مرکزی دوره چهارم جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی برگزار و با حضور اکثریت اعضا پرویز سروری به عنوان دبیرکل این جمعیت انتخاب شد.

به گزارش ایرنا از روابط عمومی جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی، در این جلسه که عصر یکشنبه برگزار شد همچنین مسوولان سایر بخش های جمعیت مشخص شدند.
در ابتدای این جلسه علیرضا زاکانی دبیرکل سه دوره گذشته، با بیان تاریخچه جمعیت از زمان تاسیس و ارائه گزارشی از فعالیت های جمعیت در دوره قبل، به فراز و نشیب‌های کار تشکیلاتی در کشور اشاره و اظهار امیدواری کرد: در دوره جدید خصوصا با رویکرد جوانگرایی که با افزایش تعداد اعضای جوان شورای مرکزی محقق شده است، این جمعیت بتواند در جبهه انقلاب موثرتر از گذشته عمل کند، کما اینکه در دوره های گذشته هم جمعیت رهپویان توانست به لطف خدا در برداشتن بارهای بزرگ در جبهه انقلاب دارای توفیق باشد.
وی با بیان اینکه ضروری است، روح جدیدی در تشکیلات حاکم شود و گردشی در مدیریت جمعیت اتفاق بیفتد گفت: مدتهاست که استعفای خود را از دبیرکلی نوشته ام ولی برای ضربه نخوردن به مجموعه، آن را به برگزاری کنگره و آغاز دوره چهارم موکول کرده ام.
زاکانی افزود: لذا خواهش می کنم دوستان عذر مرا برای عدم پذیرش دبیرکلی دوره جدید بپذیرند، گرچه همچون گذشته تمام تلاش خود را برای اعتلای مجموعه خواهم داشت و ذره ای از انجام وظیفه دریغ نخواهم کرد.
در ادامه به پیشنهاد چند تن از اعضای شورا، نام پرویز سروری به عنوان گزینه تصدی مسوولیت دبیرکلی مطرح و با اجماع آرا وی به این سمت برگزیده شد.
همچنین حجت الاسلام بهزاد زارع و نورالدین قدیمی از جانبازان انقلاب اسلامی به ترتیب به عنوان قائم مقام دبیرکل و معاون امور استانها و مالک شریعتی به عنوان سخنگوی جمعیت برگزیده شدند.

**مهدی رسول پناه رییس کمیته انتخابات اعتماد ملی شد
همچنین حجت الاسلام رسول منتجب نیا قائم مقام حزب اعتماد ملی با صدور حکمی مهدی رسول پناه از اعضای شورای مرکزی حزب اعتماد ملی را به عنوان رئیس کمیته انتخابات این حزب منصوب کرد.
سیام**6084**1449*دریافت:امیر خان زاده*انتشار:امیر کاردان راد

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال