لیگ برتر فوتبال؛

استیلی: پرسپولیس و تراکتورسازی مدعیان واقعی قهرمانی هستند

تهران - ایرنا - بازیکن سال های گذشته تیم ملی فوتبال ایران و باشگاه پرسپولیس معتقد است که تیم های تراکتورسازی تبریز و پرسپولیس تهران، مدعیان اصلی قهرمانی در شانزدهمین دوره لیگ برتر باشگاه های کشور هستند.

به گزارش ایرنا، «حمید استیلی» در حاشیه آئین گرامیداشت مرحوم «پرویز دهداری» که امروز یکشنبه با حضور وزیر ورزش و معاون ورزش حرفه ای و قهرمانی وزیر، مسئولان فدراسیون فوتبال و جمعی از اهالی ورزش و فوتبال برگزار شد، در جمع خبرنگاران تصریح کرد: استقلال تهران نیز تلاش می کند تا آرام آرام خود را به مدعیان برساند.
وی با اشاره به اینکه در فوتبال ایران همه درپی نتیجه گرایی هستند، ادامه داد: متاسفانه اکنون اخلاق مداری در درجه بسیار پایینی قرار دارد و لازم است رویکرد اخلاق مداری در ورزش به شکل های مختلف و فرهنگسازی از طریق مسئولان و مربیان نهادینه شود.
استیلی که سابقه سرمربیگری پرسپولیس را دارد در خصوص ناکامی «مهدی طارمی» در گلزنی، توضیح داد: این بازیکن از لحاظ روحی و روانی فشار زیادی را تحمل می کند و اگر این مساله را حل کند، با تکنیک و فعالیت زیادی که در زمین دارد، بازیکن مفیدی است.
وی در خصوص اینکه پرسپولیس نیاز به تقویت خط دفاعی اش را دارد، عنوان کرد: خط دفاع این تیم در لیگ شانزدهم بهترین است، اما برای موفقیت در لیگ قهرمانان باشگاه های آسیا نیاز به تقویت دارد.
استیلی در ادامه در خصوص مراسم گرامیداشت یاد و خاطره پرویز دهداری معلم اخلاق فوتبال ایران، بیان داشت: وی استاد اخلاق و ادب بود و بهتر است ورزشگاهی به نام ایشان نام گذاری شده و سوم آذرماه به عنوان روز گرامیداشت ایشان در تقویم ورزش کشور گنجانده شود.
ورزشی**3783**9029**1379
خبرنگار: مهدی موذن، انتشار دهنده: هادی افتخاری

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال