سرمربی اینترمیلان: بازی مقابل ناپولی یک گام به عقب بود

تهران- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال اینترمیلان بعد از شکست برابر ناپولی در رقابت های سری آ ایتالیا، ضمن ابراز تاسف از نتیجه این دیدار ، این بازی را یک گام به عقب توصیف کرد.

به گزارش ایرنا از تارنمای خبری گل، تیم فوتبال اینترمیلان دیشب (جمعه) در رقابت های سری آ ایتالیا با نتیجه 3 بر صفر در خانه ناپولی شکست خورد.
ناپولی ها بازی را طوفانی آغاز کردند و در همان 5 دقیقه ابتدایی، دو بار به گل رسیدند. کایخون، مارک همسیک و اینسینیه گل های ناپولی را به ثمر رساندند.
استفانو پیولی سرمربی اینترمیلان از اینکه شاگردانش با عملکرد ضعیف خود به آسانی در خانه ناپولی شکست خوردند خشمگین بود و از شروع کند بازیکنان که به شکست آنها منجر شد ابراز تاسف کرد .
وی در این باره گفت:‌ این دیدار در مقایسه با مسابقات اخیر، یک گام به عقب بود.
سرمربی اینتر افزود: گل خوردن زودهنگام در ورزشگاه سن پائولو موجب شد که بازگشت به بازی برای ما سخت شود. ما موقعیت های گلزنی داشتیم ولی نتوانستیم آنها را تبدیل به گل کنیم.
پیولی ادامه داد: ما باید در دفاع دقت و عزم بیشتری داشته باشیم. ناپولی بازیکنان خوبی دارد. ما در این بازی تعادل مان را از دست دادیم و رویکرد اشتباهی را در پیش گرفتیم. من اشتباهات تیم را در گل هایی که خوردیم تماشا کردم.
هم اکنون یوونتوس با 33 امتیاز صدرنشین جدول سری آ‌ ایتالیا است. ناپولی با 28 امتیاز در مکان پنجم قرار دارد و اینترمیلان با 21 امتیاز در رده هشتم جدول ایستاده است.
اینترمیلان پنجشنبه هفته جاری ( 18 آذر) در لیگ اروپا به مصاف اسپارتا پراگ می رود و سپس یکشنبه هفته آینده ( 21 آذر) در رقابت های سری آ‌ ایتالیا با جنوا دیدار خواهد داشت.
ورزشی**1210**1584
مترجم - زهرا کورهلی*انتشاردهنده-مولوی

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال