سرمربی تیم فوتبال صبای قم:

از نظر روحی و فنی برای کسب سه امتیاز در برابر استقلال آماده ایم/ نگران سقوط صبا نیستم

قم- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال صبای قم گفت: بازیکنان تیم صبای قم از نظر فنی، روحی و روانی برای ارائه یک بازی زیبا، تاکتیکی و کسب سه امتیاز در مقابل استقلال تهران آمادگی کامل دارند و برای پیروزی به زمین می رویم.

به گزارش ایرنا، صمد مرفاوی چهارشنبه شب در کنفرانس خبری پیش از بازی دو تیم فوتبال استقلال تهران و صبای قم در هتل بین المللی قم خاطرنشان کرد: ما به دلیل اینکه دو هفته پیش در رقابت های جام حذفی با استقلال تهران بازی کردیم، شناخت خوبی از این تیم داریم و بازی مناسبی را مقابل این تیم ارائه می دهیم.
وی ادامه داد: تیم صبا در هر بازی شرایط بهتری پیدا می کند و در مقابل نیز تیم استقلال تهران بهره مند از بازیکنان باتجربه و جوانی است که می توانند شرایط تیم آنها را در هر بازی تغییر دهند.
مرفاوی بیان داشت: در بازی استقلال و صبای قم هر تیمی از نظر تاکتیکی و فنی اشتباهات کمتری داشته باشد برنده بازی خواهد بود.
سرمربی تیم فوتبال صبای قم بیان داشت: شرایط تیم ما به گونه ای است که هر هفته شرایط بهتری پیدا می کند و ما نسبت به پیروزی در این مسابقه آمادگی کامل داریم.
وی گفت: استراتژی ما در بازی فردا این است که ابتدا گلی از تیم حریف دریافت نکنیم و در مرحله بعدی نیز حریف را تحت فشار قرار دهیم.
وی با اشاره به علت تغییر جایگاه فنی بازی غلامرضا عنایتی در بازی مقابل تراکتورسازی تبریز گفت: عنایتی بازیکن باتجربه ای است که حتی در درون دروازه هم می تواند بازی کند.
مرفاوی همچنین در پاسخ به سوال خبرنگار ایرنا در مورد احتمال سقوط صبای قم به لیگ پایین تر گفت: نگران سقوط تیم فوتبال صبای قم نیستیم، هنوز در هفته یازدهم قرار داریم و شرایط ما هر هفته بهتر خواهد شد.
وی ادامه داد: اگر اشتباهات داوری در چند بازی مانند سیاه جامگان و یا گسترش فولاد نبود اکنون در رده ششم و هفتم جدول بودیم.
مرفاوی با انتقاد از برخی کارشناسان داوری نیز گفت: در یک برنامه ورزشی یک نفر یک ضربه را پنالتی، دیگری خطا و کارشناس دیگر آفساید اعلام می کند و معلوم نیست کارشناسان چگونه نظر می دهند.
وی بیان داشت: کادر فنی و بازیکنان صبای قم هر چند از نظر مالی ضعیف و مظلوم هستیم ولی زیر بار ظلم های که از نظر داوری و ... به ما می شود، هم نمی رویم.
وی در پاسخ به سوال دیگر خبرنگار ایرنا در مورد چگونگی وحدت رویه در حمایت از صبا در قم نیز گفت: اگر تیم مربوط به استان قم است همه باید حمایت کنند و تیم از شرایط خاص مالی باید خارج و به یک شرایط متعادل از نظر مالی برسد.
بازی دو تیم فوتبال صبای قم و استقلال تهران فردا پنجشنبه هفته جاری ساعت 16:30 در ورزشگاه یادگار امام راحل در قم برگزار می شود.
صبای قم در رتبه چهاردهم جدول مسابقات لیگ برتر فوتبال قرار دارد.
7401/ 6133/ خبرنگار- بهمن اطمینان ** انتشاردهنده: جعفرمسلمی

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال