تهدید سرمربی نساجی قائمشهربه کناره گیری از کادرفنی

ساری - ایرنا - سرمربی تیم فوتبال نساجی قائمشهر تهدید کرد که در صورت مشخص نشدن وضعیت تیم تا پایان هفته جاری ، از جمع کادر فنی این تیم خداحافظی می کند .

محمود فکری عصر روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : در شرایط فعلی با بدعهدی مالک باشگاه و کناره گیریش از تیمداری ، نساجی قائمشهر از لحاظ مالی و مدیریتی با بحران مواجه است.
وی گفت : هم اکنون با کناره گیری مالک باشگاه و مشخص نبودن وضعیت سرمایه گذار جدید، تیم نساجی در بلاتکلیفی محض به سر می رود و بازیکنان و کادر فنی با گذشت 14 هفته از این رقابت ها هنوز هیچ دستمزدی دریافت نکردند.
فکری افزود : مسئولان استانی نیز با وجود تلاش برای سر و سامان دادن به وضعیت تیم ، به دلیل این که تیم در مالکیت بخش خصوصی است نتوانستند گام مثبتی بردارند و صرفا استاندار مازندران کمک 500 میلیون ریالی را به این تیم داشته که این رقم نمی توان درد بازیکنان را درمان کند.
سرمربی نساجی قائمشهر راهکار روشن شدن وضعیت این تیم را واگذاری باشگاه به سرمایه گذار جدید دانست و معتقد است که اگر سرمایه گذار خصوصی برای خرید این باشگاه وجود دارد، باید هر چه سریع تر تغییر و تحول انجام شود و بازیکنان از سرگردانی نجات یابند.
فکری اظهار داشت : بازیکنان این تیم به دلیل پرداخت نشدن دستمزدشان و بلاتکلیفی باشگاه ، خواهان کناره گیری از این تیم هستند و اگر باشگاه رضایت نامه اشان را بدهد به تیم های دیگری می روند.
کاپیتان سابق استقلال تهران با اشاره به دیدار تیمش در هفته 15 رقابت های لیگ دسته یک در برابر تیم فولاد یزد ، گفت : به نظر می رسد با روند فعلی اکثر بازیکنان اصلی تیم ما همانند بازی هفته قبل در برابر آلومینیوم اراک حاضر به تمرین و بازی نیستند و ما باید با بازیکنان جوانمان این دیدار را هم پشت سر بگذاریم.
وی اضافه کرد : اگر مشکل مالی در فصل جاری گریبانگیر تیم ما نمی شد، نساجی قائمشهر این روزها یکی از مدعیان صعود بود و با وجود مشکل مالی ما نتایج خوبی گرفتیم که از فصل گذشته نیز بهتر است.
تیم نساجی در 14 بازی گذشته در لیگ دسته یک با 21 امتیاز در رده نهم قرار دارد که با تیم بالا جدولی بین 3 تا هفت امتیاز فاصله دارد.
این تیم در هفته پانزدهم در روز پنجشنبه 11 آذرماه میزبان تیم فولاد یزد است که با 13 امتیاز در رده 15 جدول 18 تیمی این رقابت ها قرار دارد.
استان مازندران 2 نماینده در رقابت های لیگ دسته یک دارد که خونه به خونه بابل در 14 بازی گذشته با 23 امتیاز در رده سوم قرار دارد و یکی از تیم های مدعی برای صعود به لیگ برتر است.
خبرنگار : حسین فلاحتی ** انتشاردهنده : حسن فلاحتی
6982/1654

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال