هستی مهدوی فر و فرید سجادی حسینی به آذر پیوستند

تهران- ایرنا- هستی مهدوی فر، فرید سجادی حسینی و مهران نائل به گروه بازیگران فیلم سینمایی «آذر» به کارگردانی محمد حمزه ای پیوستند.

به گزارش روز جمعه گروه فرهنگی ایرنا از مشاور رسانه ای فیلم آذر، فیلمبرداری این فیلم به تهیه کنندگی نیکی کریمی اکنون در جنوب تهران ادامه دارد و بیش از ٧٠ درصد فیلمبرداری پایان یافته است.
فرید سجادی حسینی که پیش از این بازی او در فیلم «فروشنده» ساخته اصغر فرهادی مورد توجه مخاطبان و منتقدان قرار گرفته بود، به تازگی به گروه بازیگران آذر پیوسته است.
همچنین هستی مهدوی فر در دومین تجربه همکاری با نیکی کریمی در آذر جلوی دوربین رفته و مهران نائل تازه ترین بازیگر این فیلم، پیش از این در مجموعه نمایش خانگی «شهرزاد» به ایفای نقش پرداخته بود. در خلاصه داستان آذر آمده؛ ادامه زندگی بهای سنگینی دارد.
آذر اولین فیلم بلند سینمایی محمد حمزه‌ای است که فیلمنامه آن توسط احسان بیگلری با همکاری پریسا هاشم پور نوشته شده است. حمزه ای پیش از این فیلم تلویزیونی «حبیب آقا» را ساخته و سابقه دستیاری کارگردانی را نیز دارد.
نیکی کریمی و حمیدرضا آذرنگ بازیگران اصلی آذر هستند که برای اولین بار در یک فیلم سینمایی مقابل یکدیگر به ایفای نقش می پردارند. هومن سیدی و لیلا زارع نیز از دیگر بازیگران این فیلم هستند که تاکنون جلوی دوربین پیمان شادمانفر رفته اند.
فراهنگ**9157**1440
دریافت کننده: منصوره شوشتری** انتشار: گلشن

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال