سرمربی تیم استقلال خوزستان: نبود تماشاگران و تعطیلات لیگ در کیفیت بازی ما تاثیرگذار بود

اهواز- ایرنا- سرمربی تیم استقلال خوزستان گفت: تیم ما در بازی برابر سیاه جامگان با هدف کسب سه امتیاز به میدان رفت اما نبود تماشاگران در ورزشگاه و تعطیلات طولانی لیگ در کیفیت کار تیمی ما تأثیرگذار بود.

به گزارش ایرنا «سید سیروس پورموسوی» شامگاه پنج شنبه در کنفرانس خبری پس از دیدار تیمش برابر سیاه جامگان مشهد در هفته یازدهم رقابت های لیگ برتر باشگاه های کشور اظهار کرد: بازیکنان ما در این بازی دوندگی بالایی داشتند اما نتوانستند از موقعیت های به دست آمده بخوبی استفاده کنند.
وی افزود: تیم ما در یک ماه تعطیلی لیگ نتوانست بازی تدارکاتی خوبی را برگزار کند و آن گونه که انتظار می رفت برای این بازی آمادگی کافی را داشته باشد.
سرمربی تیم استقلال خوزستان ادامه داد: اگرچه در این بازی به دنبال سه امتیاز بودیم اما به ناچار به تک امتیاز این دیدار رضایت دادیم.
وی بیان کرد: تیم ما یکی از بهترین خطوط حمله لیگ را در اختیار دارد اما در این بازی این بازیکنان نتوانستند آن گونه که انتظار می رفت عمل کنند اما بی شک می توانیم در هفته های اینده این امتیاز از دست رفته را جبران کنیم.
پورموسوی تصریح کرد: اگرچه مشکلات مالی در روحیه بازیکنان تأثیرگذار است اما پیش از این بازی از بازیکنان تیم خواستیم در شرایط کنونی این مشکلات را به دست فراموشی سپرده و با انگیزه بازی کنند.
وی اظهار کرد: در این هفته چند بازی دیگر لیگ با نتیجه تساوی به پایان رسید و این نشان می دهد که تیم های دیگر نیز از تعطیلی لیگ ضربه خورده اند.
سرمربی تیم استقلال خوزستان، نبود تماشاگران را در پایین بودن جدابیت بازی تأثیرگذار دانست و گفت: هواداران در بالا بردن کیفیت کار یک تیم سهم بسزایی دارند و امید است در بازی های بعدی از وجود این هواداران محروم نباشیم.
وی افزود: پس از بازی با ذوب آهن، نسبت به محرومیت خود اعتراض کرده ایم و امید است فدراسیون با در نظر گرفتن مشکلات تیم ما، این محرومیت را کاهش دهد و ما بتوانیم در هفته های آینده شاهد حضور هواداران خود در ورزشگاه باشیم.
دیدار تیم های استقلال خوزستان و سیاه جامگان مشهد در هفته یازدهم رقابت های لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور روز پنجشنبه در ورزشگاه غدیر اهواز برگزار شد و این دیدار با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسید.
شبد**7152**6064**1504**خبرنگار: محمدرضا خبازان** انتشار دهندگان: محسن بهاروند** علی پاینده

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال