مربی سیاه جامگان: تیم ما با هدف کسب حداقل امتیاز به مصاف استقلال خوزستان رفت

اهواز- ایرنا- مربی سیاه جامگان مشهد گفت: تیم ما اگر چه در این بازی موقعیت هایی برای گلزنی داشت اما با هدف کسب حداقل امتیاز به مصاف استقلال خوزستان رفت و با هوشیاری بازیکنان به هدف خود دست یافت.

به گزارش ایرنا «محسن شفیعی» شامگاه پنج شنبه در کنفرانس خبری پس از دیدار تیمش برابر استقلال خوزستان در هفته یازدهم رقابت های لیگ برتر باشگاه های کشور اظهار کرد: تیم ما هفته سخت و دشواری را سپری کرد و بازیکنان تیم از نظر روحی آمادگی این دیدار سخت را نداشتند.
وی افزود: باوجود این شرایط، تمام تلاش ما بر این بود که در این بازی حداقل به یک امتیاز دست پیدا کنیم که با هوشیاری بازیکنان به این امر دست یافتیم.
مربی سیاه جامگان مشهد ادامه داد: تیم حریف در این دیدار سرتر از ما بود و موقعیت های بیشتری را برای گلزنی داشت اما تیم ما نیز در سه موقعیت حساس می توانست نتیجه بازی را تغییر دهد.
شفیعی بیان کرد: عملکرد بازیکنان ما در این بازی خوب بود و بخوبی توانستند موقعیت های گلزنی حریف را خنثی کنند.
وی تصریح کرد: تیم استقلال خوزستان در این بازی انگیزه های بالایی برای پیروزی داشت اما با توجه به شناختی که از این تیم داشتیم، بخوبی بازی را کنترل کردیم.
دیدارتیم های استقلال خوزستان و سیاه جامگان مشهد در هفته یازدهم رقابت های لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور روز پنجشنبه در ورزشگاه غدیر اهواز برگزار شد و این دیدار با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسید.
شبد**7152**6064**خبرنگار: محمدرضا خبازان** انتشار دهندگان: محسن بهاروند** علی پاینده

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال