لیگ قهرمانان اروپا؛ پیروزی روستوف مقابل بایرن مونیخ با گلزنی آزمون

تهران - ایرنا - تیم فوتبال روستوف در دیدار مقابل بایرن مونیخ آلمان از هفته پنجم مرحله گروهی لیگ قهرمانان باشگاه های اروپا با گلزنی « سردار آزمون» به برتری 3 بر 2 دست یافت.

به گزارش ایرنا، در ادامه هفته پنجم از مرحله گروهی لیگ قهرمانان فوتبال اروپا و از گروه D، روستوف روسیه از تیم ستاره بایرن مونیخ آلمان پذیرایی کرد و در نهایت به پیروزی 3 بر 2 دست یافت تا نخستین برد خود در این رویداد مهم را کسب کند.
«سردار آزمون» در دقیقه 44 این دیدار گل نخست تیمش را به زیبایی درون دروازه بایرن مونیخ مدعی جای داد. مهاجم تیم ملی ایران در دقیقه 82 این دیدار جای خود را به «ماکسیم گرگیوف» داد.
«دیمتری پولاز» از روی نقطه پنالتی و «کریستین نوبا» دیگر گل های روستوف را به ثمر رساندند و «داگلاس کاستا» و «خوان برنات» نیز گلزنان بایرن مونیخ بودند.
بایرن مونیخ در این دیدار چند ستاره خود از جمله «مانوئل نویر» و «آرتور ویدال» را در اختیار نداشت.
شاگردان «کارلو آنجلوتی» در تیم بایرن مونیخ که صعود خود را از قبل مسجل کرده بودند با این شکست 9 امتیازی و در رتبه دوم گروه باقی ماندند و روستوف نیز چهار امتیازی شد.در دیگر دیدار این گروه، اتلتیکومادرید به مصاف آیندهوون هلند می رود.
هرچند روستوف برای صعود به مرحله حذفی لیگ قهرمانان اروپا شانسی ندارد، اما با کسب این پیروزی بزرگ در آستانه حضور در لیگ اروپا قرار گرفت.
سایر دیدارهای هفته پنجم از مرحله گروهی لیگ قهرمانان باشگاه های اروپا از ساعت 23 و 15 دقیقه به وقت تهران آغاز می شود.
شبک **ورزشی**3783** 1917**خبرنگاری امیر میرزاییان**انتشار دهنده :سید محمد باقر نوربخش

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال