وزیر ورزش و جوانان: سیاست ما در ورزش ثبات مدیریتی است

تهران - ایرنا- مسعود سلطانی فر در حاشیه نخستین مجمع پیشکسوتان والیبال گفت: سیاست وزارت ورزش و جوانان ثبات مدیریتی است.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایرنا، مسعود سلطانی فر شامگاه سه شنبه در جمع خبرنگاران گفت: آرامش و ثبات در تمامی ارکان وزرش لازم است و باید این مهم بخوبی اجرا شود.
وی در ادامه با بیان اینکه در مدیریت تیم پرسپولیس تغییری نداریم و به دنبال تثبیت مدیریت هستیم، افزود:با علی طاهری سرپرست پرسپولیس دیدار و گفت و گو کردیم و مشکلات این تیم سرشناس بررسی شد.
وی با یادآوری اینکه استفاده از بانوان در بخش های مدیریتی لازم است،اظهار کرد:یکی از مهم ترین سیاست ها و اهداف ما استفاده از ظرفیت بانوان در امور مدیریتی چه در ستاد و چه در فدراسیون هاست.
وزیر ورزش خاطرنشان شد: باید در فرایند کار از تمامی داشته هایمان که همان پیشکسوتان هستند، نهایت استفاده را کنیم زیرا این عزیزان بازیکن و مربی بوده اند.
وی انتقال روحیات پهلوانی پیشکسوتان به نسل جوان را مهم دانست.
وزیر ورزش درباره رشته والیبال تصریح کرد: در دو و سه دهه گذشته در برخی از رشته ها وضعیت خوبی نداشتیم و امروز جزو ده تیم برتر در آسیا و جهان هستیم؛ زمانی در والیبال برای حریفان زنگ تفریح بودیم اما امروز رقیب جدی بهترین تیم های جهان هستیم.
سلطانی فر تصریح کرد: در والیبال بازی های لیگ و باشگاه ها به خوبی برگزار می شود و استعداد یابی قابل قبول و مناسبی در این رشته ورزشی داریم و با برنامه ریزی دقیق و درست در بسکتبال و هندبال نیز ظرفیت ما می تواند بالاتر از آسیا باشد.
ورزشی**٩١٢٩ *1488 *شبس *
خبرنگار: مهدی رهبر** انتشاردهنده: بهمن بامداد**

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال